• DOLAR
  $3.738,1100
 • EURO
  $1,0835
 • ALTIN
  $61.969,6700
 • BIST
  1,1615
Başkan Uyan “Vatandaşlarımızın Her Anında Yanındayız”

Başkan Uyan “Vatandaşlarımızın Her Anında Yanındayız”

Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından yeni bebeği olan ailelere yönelik başlatılan “Hoş Geldin Bebek” projesi devam ediyor. Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Ekibi Merve&Onur Beşir çiftinin yeni doğan bebekleri  Elif Oya’yı ve Adem&Nihal Şengör  çiftinin yeni doğan ikiz bebekleri Masal ve Saygın’ı ziyaret ederek hoş geldin bebek paketlerini hediye ederek Başkan İbrahim Uyan’ın tebrik ve […]

reklam"

Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından yeni bebeği olan ailelere yönelik başlatılan “Hoş Geldin Bebek” projesi devam ediyor.

Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Ekibi Merve&Onur Beşir çiftinin yeni doğan bebekleri  Elif Oya’yı ve Adem&Nihal Şengör  çiftinin yeni doğan ikiz bebekleri Masal ve Saygın’ı ziyaret ederek hoş geldin bebek paketlerini hediye ederek Başkan İbrahim Uyan’ın tebrik ve sağlıklı bir ömür dilekleri ilettiler.

2013 yılında başlayan proje ile yeni bebeği olan ailelere bebeğin ve annenin ihtiyaçlarına yönelik hediyelerin yer aldığı paket takdim ediliyor.

“VATANDAŞLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ilçe halkının her an yanında olduklarını bebek seti hediyesi ile de bunu hissettirmek istediklerini ifade ederek, “Vatandaşlarımızın en mutlu günlerinde yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. 2013 yılından bu yana hediyelerimizi ailelerimize ulaştırmaya devam ediyoruz” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"