• DOLAR
  $1.185,1700
 • EURO
  $0,2823
 • ALTIN
  $37.160,0000
 • BIST
  1,2081
Atakent Kapalı Pazar Yeri Hizmete Girdi

Atakent Kapalı Pazar Yeri Hizmete Girdi

Çorlu Belediyesi Atakent Kapalı Pazar Yeri hizmete girdi. Atakent Kapalı Pazar Yeri hizmete açıldı. Daha önce Muhittin Mahallesinde Salı günleri kurulan semt pazarı 12 Mart 2019 tarihi itibariyle artık Atakent Kapalı Pazar Yeride vatandaşlara hizmet verecek. Bölgenin en büyük alışveriş noktası hâlini alacak olan ve bodrum, zemin ile 1. kat olmak üzere 3 bölümden oluşan […]

reklam"

Çorlu Belediyesi Atakent Kapalı Pazar Yeri hizmete girdi.

Atakent Kapalı Pazar Yeri hizmete açıldı. Daha önce Muhittin Mahallesinde Salı günleri kurulan semt pazarı 12 Mart 2019 tarihi itibariyle artık Atakent Kapalı Pazar Yeride vatandaşlara hizmet verecek.

Bölgenin en büyük alışveriş noktası hâlini alacak olan ve bodrum, zemin ile 1. kat olmak üzere 3 bölümden oluşan Çorlu Belediyesi Atakent Kapalı Pazar Yeri’ni açılışının ilk gününde ziyaret eden Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, pazar tezgâhlarını tek tek gezerek pazarcı esnafına bol kazançlar diledi. Modern mimarisi ve kapasitesi ile Atakent Kapalı Pazar Yeri’nin Çorlu’muza yakışır bir yapı olduğunu belirten Başkan Ahmet Sarıkurt,  “Bölgenin en güçlü, en dinamik yerleşim yeri olan Çorlu’muzun ekonomik ve ticari potansiyelini geliştirecek, sosyal barışı ve dengeli kalkınmayı destekleyecek yeni bir tesisi daha hizmete açmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. 11 bin metrekare kapalı alan sahip, 3 katlı Atakent Kapalı Pazar Yerimiz, vatandaşlarımızın konforlu, rahat alışveriş yapabilmeleri, pazarcı esnafımızın olumsuz hava şartlarından etkilenmeden, alın teriyle kazançlarını sağlamaları için düşünülmüş modern bir tesis oldu.

“Esnafımız da, Vatandaşımız da Memnun”

Esnafımızın ve vatandaşlarımızın görüşlerinden yola çıkarak ne kadar doğru bir iş yaptığımızı görmüş olduk. Vatandaşlarımız burada alışveriş yapmaktan son derece memnun olduklarını ifade ediyorlar. Pazarcı esnafımız böyle modern bir kapalı pazar yerinde tezgâh açıyor olmaktan son derece memnun. Biz de Çorlu Belediyesi olarak böyle güzel bir tesisi daha Çorlu’muza kazandırmış olmaktan dolayı memnunuz.

“Çok Amaçlı Bir Tesis”

Atakent Kapalı Pazar Yeri’nin sadece pazar yeri olarak düşünülmediğini ifade eden Başkan Sarıkurt; “Kapalı Pazar Yerimiz pazar kurulmadığı zamanlarda da vatandaşlarımızın yararlanabileceği bir tesis olacak. Çocuklarımızın, gençlerimizin bu alanı spor alanı olarak kullanabilmesi için uygun noktalara basketbol potaları yerleştirdik. Ayrıca haftanın belirli günlerinde farklı konseptlerde pazarların açılması için çalışmalar yapıyoruz. Atakent Kapalı Pazar Yerimiz yaşayan, sürekli hizmet veren çok amaçlı bir tesis olacak.” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"