• DOLAR
  8,3156
 • EURO
  9,7722
 • ALTIN
  502,74
 • BIST
  10,8315
Çorlu’da Sevginin Günü

Çorlu’da Sevginin Günü

Dünya İçin Sevgi Ve Barış Diledik 14 Şubat Sevgililer Günü Çorlu’da sevgi dolu bir gün yaşandı. Başkan Sarıkurt, Çorlu’da kırmızı kalp şekilli balonları göğe uçururken dünya için “Sevgi ve Barış” dileğinde bulundu. Hayatlarını birleştirmek isteyen 16 çift nikâh için Çorlu Belediyesi Nikah Salonu’nda buluştu. Sevgi Stantlarında O Anlar Ölümsüzleşti Günün ilk saatlerinde 14 Şubat Sevgililer […]

reklam"

Dünya İçin Sevgi Ve Barış Diledik
14 Şubat Sevgililer Günü Çorlu’da sevgi dolu bir gün yaşandı. Başkan Sarıkurt, Çorlu’da kırmızı kalp şekilli balonları göğe uçururken dünya için “Sevgi ve Barış” dileğinde bulundu. Hayatlarını birleştirmek isteyen 16 çift nikâh için Çorlu Belediyesi Nikah Salonu’nda buluştu.
Sevgi Stantlarında O Anlar Ölümsüzleşti
Günün ilk saatlerinde 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından hazırlanarak Çorlu’nun ana arterlerdeki farklı noktalarına konuşlandırılan kalp figürlü hatıra fotoğrafı stantlarında buluşan vatandaşlar, sevgi ve aşklarını öz çekim ve fotoğraf çekimleriyle ölümsüzleştirdiler.
Hanımeli Çarşısı Açıldı
Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt sevgililer günü nedeniyle Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan Hanımeli Çarşısı’nda el emeği göz nuru ürünlerini satışa sunan kadınları da ziyaret ederek çiçek takdim ederken bir yandan da sohbet etti.

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Kent Konseyi Üyeleri ve vatandaşlarla bir araya gelirken, kırmızı kalp balonları gökyüzüne bırakarak dünyada sevgi ve barışın hâkim olmasını diledi.
Sarıkurt açıklamasında, “Ülkemizde ve dünyada son günlerde yaşadıklarımızın ardından bugün uçurduğumuz balonlarla ülkemiz ve dünya için sevgi ve barış diledik. Umuyorum doğal afetler, savaşlar, hastalıklar, düşmanlıklar son bulur ve her yerde sevgi ve barış hâkim olur.” dedi.
Başkan Sarıkurt’tan Personele Kutlama
Başkan Sarıkurt daha sonra Çorlu Belediyesi personelini ve Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek çalışanların ve muhtarların 14 Şubat Sevgililer Gününü kutladı ve çiçek hediye etti.
Başkan Sarıkurt Çiftlerin Nikâhlarını Kıydı
14 Şubat 2020 tarihini sevgi ve aşklarını ölümsüzleştirmek için Çorlu Belediyesi Evlendirme Müdürlüğü’ne başvuran 16 çift eş, dost ve akrabalarıyla birlikte Nikâh Salonu’nda buluştu. Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt çiftlerin nikâhlarını kıyarken tüm çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi. Çiftler nikâhlarının ardından çekildikleri fotoğraflarla anı ölümsüzleştirdiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"