• DOLAR
  8,3465
 • EURO
  9,6728
 • ALTIN
  504,34
 • BIST
  10,8172
KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİNDEN  İZZET VOLKAN’a  ZİYARET

KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİNDEN  İZZET VOLKAN’a  ZİYARET

  KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİNDEN  İZZET VOLKAN’a  ZİYARET   Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisinin  Çalışmalarına Hızla Devam Ediyor. ÇORLU  KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ BAŞKANI  Nigar  Alemdar Yetkin  ve yönetim kurulu üyeleri  ile birlikte Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  İzzet Volkan’ı  makamında ziyaret ederek, yürüttükleri çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. Bu bağlamda kadınların, üretim, iş, siyaset, […]

reklam"

 

KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİNDEN  İZZET VOLKAN’a  ZİYARET

 

Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisinin  Çalışmalarına Hızla Devam Ediyor.

ÇORLU  KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ BAŞKANI  Nigar  Alemdar Yetkin  ve yönetim kurulu üyeleri  ile birlikte Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  İzzet Volkan’ı  makamında ziyaret ederek, yürüttükleri çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Bu bağlamda kadınların, üretim, iş, siyaset, kültür, sanat vb. alanlarında söz sahibi olması, kent ve kadın sorunları ve sorumlulukları konusunda bilinçlenmesi, kentsel yaşama katılma ve kente ait olma duygularının geliştirilmesi gibi konularda yürüttükleri çalışmalar hakkında projeler üreten KADIN MECLİSİ  , Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İzzet Volkan’ı ziyaret ederek bilgilendirdi.

Yönetim Kurulu Başkanı İzzet  Volkan  , nazik ziyaretlerinden dolayı Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı ve Yürütme kurulu üyelerine  teşekkür ederek, Çorlu’nun   sosyo ekonomik gelişimine katkı sağlayacak tüm çalışmalara bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da katkı sunmaya devam edeceklerini  ifade etti.

Feray Toprak Kaya

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"