• DOLAR
  $1.266,9300
 • EURO
  $0,2859
 • ALTIN
  $37.241,0000
 • BIST
  1,2081
Hastalıkta Sağlıkta Ergene Belediyesi Halkının Yanında

Hastalıkta Sağlıkta Ergene Belediyesi Halkının Yanında

Sevgi Kenti Ergene’de belediyesi sevgi aracı ile hizmeti ve sevgiyi Ergenenin her köşesine ulaştırıyor. Türkiye’de bir çok belediyede olmayan bir hizmeti henüz ilk kurulduğu 2014 yılında hayata geçirerek Ergene halkının hizmetine sunan Ergene Belediyesi aradan geçen 6 yılda binlerce Ergeneliyi yüzbinlerce kilometre yol yaparak çeşitli hastanelere taşıdı ve tedavilerinin tamamlanmasının ardından yeniden evlerine ulaştırdı. Ergene […]

reklam"

Sevgi Kenti Ergene’de belediyesi sevgi aracı ile hizmeti ve sevgiyi Ergenenin her köşesine ulaştırıyor.

Türkiye’de bir çok belediyede olmayan bir hizmeti henüz ilk kurulduğu 2014 yılında hayata geçirerek Ergene halkının hizmetine sunan Ergene Belediyesi aradan geçen 6 yılda binlerce Ergeneliyi yüzbinlerce kilometre yol yaparak çeşitli hastanelere taşıdı ve tedavilerinin tamamlanmasının ardından yeniden evlerine ulaştırdı.

Ergene Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Ergene Belediyesi’nin tüm birimlerinin olduğu gibi vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak için çalışma yaptığını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Sağlık alanında Ergene’de vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sevgi aracımızla Ergene ilçe sınırları içerisinde ikamet eden ve çevre ilçeler ile Tekirdağ Edirne, İstanbul gibi illere tedavi amacıyla gitmek durumunda kalan hemşerilerimizi evlerinden alarak hastanelere ücretsiz bir şekilde götürüyoruz. Tedavilerin ardından da yine Ergene’ye evlerine ulaştırıyoruz” dedi.

Hafta içinde belirlenen günlerde İstanbul, Edirne, Çerkezköy, Tekirdağ ve Çorlu’da bulunan hastanelere ilçedeki hastaları götürdüklerini ifade eden Başkan Yüksel, “Ergene Belediyesi’nin ilk kurulduğu yıl olan 2014 yılında hayata geçirdiğimiz ilk hizmetlerimizden biri sevgi aracı oldu. Vatandaşlarımızın sağlığı bizim sağlığımızdır anlayışıyla hareket ederek Ergene’den tedavileri için çevre illere ilçelere gitmek isteyen hastaları evlerinden alarak yine evlerine geri ulaştırıyoruz. 2014 yılından bu yana sağlık hizmetlerini vatandaşlarımızın ayağına götürüyoruz. Ergene’de vatandaşlarımızın sağlığını ön planda tutarak insan odaklı çalışmalarımıza tüm hızımızla devam edeceğiz. Sağlık her şeyin başında gelir. Halkımıza hizmet bizim boynuzumun borcudur” diye konuştu.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"