• DOLAR
  $2.154,2200
 • EURO
  $1,6211
 • ALTIN
  $60.808,4500
 • BIST
  1,1904
19 Eylül Gaziler Günü

19 Eylül Gaziler Günü

KIRKLARELİ (AA) – Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Ilık, mesajında, Gaziler Günü'nün kahraman gazilere vefa duygularını ifade etmek için önemli bir fırsat olduğunu belirtti. Gazilerin, ülkenin her karış toprağına kanlarını akıtarak tarihe altın sayfalar yazdıran, vatanını ve kutsal saydığı değerleri korumak ve savunmak için en […]

reklam"

KIRKLARELİ (AA) – Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Ilık, mesajında, Gaziler Günü'nün kahraman gazilere vefa duygularını ifade etmek için önemli bir fırsat olduğunu belirtti.

Gazilerin, ülkenin her karış toprağına kanlarını akıtarak tarihe altın sayfalar yazdıran, vatanını ve kutsal saydığı değerleri korumak ve savunmak için en güç koşullar altında canlarını ortaya koymaktan çekinmediğini aktaran Ilık, ülkenin medarı iftiharı, vatanseverliğin ve kahramanlığın yaşayan abideleri olarak görüldüğünü kaydetti.

Ilık, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Şanlı tarihi boyunca, tüm zorluklara karşı hür yaşamayı, bağımsızlık ve istiklalini canı pahasına korumayı ilke edinen aziz milletimiz, bu uğurda şehit ve gazi olmayı büyük bir onur ve gurur kaynağı saymış, bu fedakarlığın karşılığında girdiği her mücadeleden zaferle çıkmıştır. Bizler, aziz şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde tarih sahnesinde millet olarak varlığımızı sürdürüyor ve bu vatan toprakları üzerinde onlardan aldığımız güç ve ilhamla büyük ve güçlü Türkiye'yi imar ediyoruz.

Var olduğu günden bu yana, vatanını ve değerlerini canından aziz bilmiş, varlığına yönelen tehditlere karşı her türlü güçlüğe göğüs gererek, omuz omuza mücadele etmeyi ilke edinmiş bir milletin mensupları olarak, şehit aileleri ve gazilerimiz için her zaman daha iyisini yapabilmenin gayreti içerisindeyiz ve olmaya da devam edeceğiz."

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"