• DOLAR
  $4.107,2700
 • EURO
  $1,0866
 • ALTIN
  $61.065,4700
 • BIST
  1,1646
Ergene’de Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor

Ergene’de Covid-19 Denetimleri Devam Ediyor

Koronavirüs (Covid-19) nedeniyle Ergene İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ile birlikte Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince hijyen denetimi, sosyal mesafe ve maske konusunda denetimler yapılırken vatandaşlara ve esnafa bilgilendirme de yapıldı. Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı genelgesi doğrultusunda Ergene ilçesinde denetimler aralıksız bir şekilde devam ediyor. Ergene İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ile birlikte Ergene Belediyesi […]

reklam"

Koronavirüs (Covid-19) nedeniyle Ergene İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ile birlikte Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince hijyen denetimi, sosyal mesafe ve maske konusunda denetimler yapılırken vatandaşlara ve esnafa bilgilendirme de yapıldı.

Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı genelgesi doğrultusunda Ergene ilçesinde denetimler aralıksız bir şekilde devam ediyor. Ergene İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ile birlikte Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yapılan denetimlerde ilçe esnafları ve vatandaşlar ziyaret edilerek alınan tedbirler hakkında bilgiler verildi gerekli uyarılar yapıldı.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel denetimler ile ilgili yapmış olduğu açıklamada, “İçişleri Bakanlığı genelgesi doğrultusunda Covid-19 tedbirleri bakımından ilçe halkımızın sağlığı ve sıhhati için denetimlerimizi aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın bu süreç içinde sosyal mesafe, maske ve temizlik konularında daha dikkatli olmaları için gerekli uyarıları yapıyoruz. Devletimizin almış olduğu kararlar neticesinde salgından korunmak için elimizden ne geliyorsa yapmak zorundayız. Tabi bunları yaparken de vatandaşlar olarak da konuya hassasiyetle yaklaşmaları daha dikkatli olmaları gerekmektedir. Devlet ve Millet olarak alınan kural ve kaidelere uymak kaydı ile bu salgından kurtulabiliriz. Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona için kesin bir ilaç ve tedavi henüz bulunamadı. Fakat yenidünya düzeninde bu illetten kurtulmanın ve uzak durmanın en kolay yolu 3 altın kurala riayet etmektedir. Bunda hepimizin hepimize karşı büyük sorumlulukları vardır. Vurdumduymazlık umursamazlık başta kendimiz ailemiz ve etrafımızdaki kişilerin sağlığını riske atacaktır. Bu büyük bir vebaldir, lütfen sosyal mesafe, maske ve temizlik başta olmak üzere tüm kurallara harfiyen uyalım” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"