• DOLAR
  $4.109,2600
 • EURO
  $1,0893
 • ALTIN
  $60.961,6700
 • BIST
  1,1646
Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde En Sağlıklı Ortamlarda Eğitim Veriliyor

Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde En Sağlıklı Ortamlarda Eğitim Veriliyor

Korona virüs tedbirleri kapsamında Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde tüm hijyen kurallarına titizlikle uyularak küçüklere eğitim verilmeye devam ediliyor. Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde görevli olan öğretmenler ve belediye personelleri tüm hijyen kurallarını titizlikle yerine getiriyor. Öğrencilerin sağlığına büyük önem veren Beren Bebek Çocuk Oyun Evindeki öğretmenler, öğrenciler ile yapmış oldukları […]

reklam"

Korona virüs tedbirleri kapsamında Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde tüm hijyen kurallarına titizlikle uyularak küçüklere eğitim verilmeye devam ediliyor.

Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde görevli olan öğretmenler ve belediye personelleri tüm hijyen kurallarını titizlikle yerine getiriyor. Öğrencilerin sağlığına büyük önem veren Beren Bebek Çocuk Oyun Evindeki öğretmenler, öğrenciler ile yapmış oldukları eğitimler ve eğlenceli dersler ile eğitimlerine devam ediyor.

Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde çocukların sınırlı sınıf mevcutları ile hijyen kurallarına uygun bir şekilde eğitim aldığını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Hijyen kuralları çerçevesinde Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evimizde öğrencilerimizin sağlıklarına özen göstererek eğitimlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Sizlerin en değerli varlıkları olan çocuklarınız bizler içinde her şeyden önemli. Görevli öğretmenlerimiz öğrencilerimizin yanında önlük ve siperli maske takarak çalışıyor, çocuklarımızın ateşleri 4 saat arayla ölçülüp kayıt ediliyor. Tüm personelimiz ve öğrencilerimiz sıklıkla ellerini yıkıyor. Öğrencilerimizin iç mekan ayakkabıları öğretmenlerimiz ve görevli personellerimiz tarafından her gün sterilize edilirken mesai bitimi ekiplerimiz tarafından eğitim yuvamız detaylı bir şekilde temizlenerek lego vb. oyuncaklar oyunların ardından dezenfekte ediliyor” dedi.

Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde çocukların sağlıkları için tüm tedbirlerin alındığını belirten Başkan Yüksel ailelerin bu konuda gönüllerini ferah tutmaları gerektiğini, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza en sağlıklı ortamlarda eğitim verildiğini belirtti.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"