• DOLAR
  $4.036,6200
 • EURO
  $0,7982
 • ALTIN
  $48.283,4800
 • BIST
  1,1309
Atatürk Evi’nde Çalışmalar Devam Ediyor

Atatürk Evi’nde Çalışmalar Devam Ediyor

Çorlu’da belediye, sanayici, esnaf ve halkın el ele vererek temellerini attığı Atatürk Evi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 10 Kasım 2019 tarihinde Çorlu halkının katılımıyla düzenlenen temel atma töreninin ardından aradan geçen bir yıl sonunda Atatürk Evi’nin inşaatı tamamlandı. İnşaat çalışmalarının tamamlanmasının ardından binada ahşap ve boyama çalışmaları devam ederken su ve elektrik tesisatı ile […]

reklam"

Çorlu’da belediye, sanayici, esnaf ve halkın el ele vererek temellerini attığı Atatürk Evi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

10 Kasım 2019 tarihinde Çorlu halkının katılımıyla düzenlenen temel atma töreninin ardından aradan geçen bir yıl sonunda Atatürk Evi’nin inşaatı tamamlandı. İnşaat çalışmalarının tamamlanmasının ardından binada ahşap ve boyama çalışmaları devam ederken su ve elektrik tesisatı ile bahçe drenaj çalışmalarına da başlanıldı.

Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Atatürk Evi’nde yürütülen çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan çalışmaların olanca hızıyla sürdüğünü belirterek, “Biz Atatürk sevdalısı bir şehir olarak hayata geçirdiğimiz Atatürk Evi projemizin inşaatında yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz.

Bina inşaatımızın tamamlanmasıyla birlikte ekiplerimiz ahşap ve boyama çalışmalarının yanı sıra su ve elektrik tesisatları ve bahçe drenaj sistemleri üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırdılar. Buradaki çalışmaların sona ermesinin ardından bahçe yürüyüş yollarının yapımına başlanılacak ve akabinde bahçe peyzajı ile düzenlemeler sona erecek. Diğer yandan Atatürk Evimizin iç mekân ahşap çalışmaları da devam ediyor.

Çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak Çorlu’muza ayrı bir değer katacak olan Atatürk Evi’mizin açılışını gerçekleştirmeyi planlıyoruz.” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"