• DOLAR
  $2.397,5500
 • EURO
  $0,8440
 • ALTIN
  $37.013,9600
 • BIST
  1,2110
Ergene Belediyesi Hasta Yatağı Yardımlarını Sürdürüyor

Ergene Belediyesi Hasta Yatağı Yardımlarını Sürdürüyor

Ergene Belediyesi ilçe genelinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara hasta yatağı yardımlarında bulunmaya devam ediyor. Ergene’de vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda insan odaklı belediyecilik çalışmalarını sürdüren Ergene Belediyesi yatağa bağlı olan ihtiyaç sahibi vatandaşlara hasta yataklarını teslim etmeye devam ediyor. Ergene Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne talepte bulunan vatandaşların talepleri ekipler tarafından değerlendirilip gerekli inceleme ve kontrollerin ardından […]

reklam"

Ergene Belediyesi ilçe genelinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara hasta yatağı yardımlarında bulunmaya devam ediyor.

Ergene’de vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda insan odaklı belediyecilik çalışmalarını sürdüren Ergene Belediyesi yatağa bağlı olan ihtiyaç sahibi vatandaşlara hasta yataklarını teslim etmeye devam ediyor. Ergene Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne talepte bulunan vatandaşların talepleri ekipler tarafından değerlendirilip gerekli inceleme ve kontrollerin ardından ihtiyaç sahibi ailelere hasta yatağı yardımında bulunuluyor.

Ergene Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Ergene’de vatandaşlarımızın sağlığı her şeyden önemlidir. İlçemizde yatağa bağımlı hastaların evdeki bakımına hastane tipi karyola vererek katkıda bulunuluyor. Uzaktan kumandalı yatakların çift motoru sayesinde hem sırt hem de ayak kısmı hareket ettirebiliyor. Böylece hastaların ve ona bakan kişilerin hayatının daha kolaylaşması sağlanıyor. Karyola, yatak ve koruyucu alezle birlikte evlere teslim edilen hasta bakım yatakları ihtiyaç süresince kullanılabiliyor” açıklaması yapıldı.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"