• DOLAR
  $3.491,2400
 • EURO
  $1,0874
 • ALTIN
  $48.499,9900
 • BIST
  1,1727
İNSAN SAADETİNE BİR ŞEY KATMAK İSTENİYORSA, HİZMET ARZUSU ZARURİDİR.

İNSAN SAADETİNE BİR ŞEY KATMAK İSTENİYORSA, HİZMET ARZUSU ZARURİDİR.

Saray Belediyesi, vatandaşların ve çocukların yaşam alanlarından biri olan parklarda, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda eğlenerek vakit geçirebilmeleri adına çalışmalarını sürdürüyor. Saray Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri; Büyükyoncalı Bozopa Mahalle Parkı’nda vatandaşların zaruri ihtiyaçlarından biri olan çeşme yapımını tamamlayıp Bozopa Mahalle halkın hizmetine sundular. Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca; Vize Caddesi yolu üzerinde bulunan, Uğur […]

reklam"

Saray Belediyesi, vatandaşların ve çocukların yaşam alanlarından biri olan parklarda, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda eğlenerek vakit geçirebilmeleri adına çalışmalarını sürdürüyor.

Saray Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri; Büyükyoncalı Bozopa Mahalle Parkı’nda vatandaşların zaruri ihtiyaçlarından biri olan çeşme yapımını tamamlayıp Bozopa Mahalle halkın hizmetine sundular.

Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca; Vize Caddesi yolu üzerinde bulunan, Uğur Mumcu Parkı çay ocağının çatı tamiratını da kış gelmeden tamamladılar.

Çukuryurt Mahalle Muhtarlık Binası’nın altında bulunan Saray Belediyesi’ne ait dükkanı da hurda deposu olarak düzenlediler.

Saray Belediye Başkanı Sayın Özgen ERKİŞ, yapılan çalışmalar için; “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak durmaları ve sosyalleşmeleri için, parklarımızı düzenlemeye ve onların hizmetine sunmaya devam edeceğiz. En yüce hizmet; karşılık ve kazanç beklemeden yapılan hizmettir.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bilgilerinize,

Saygılarımla.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"