• DOLAR
  $2.548,0000
 • EURO
  $0,7464
 • ALTIN
  $40.928,0100
 • BIST
  1,1869
İş adamı Müjdat Uysalcan ‘Ulu Önderimizi rahmetle anıyoruz’

İş adamı Müjdat Uysalcan ‘Ulu Önderimizi rahmetle anıyoruz’

İşadamı  Müjdat Uysalcan Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 82. Yılında rahmet ve minnet ile anıyoruz’ dedi.   Uysalcan yaptığı açıklamada ‘Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 82. yıl dönümünde özlem, rahmet ve saygıyla anıyorum.   Büyük Türkiye  Cumhuriyet’inin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, tarihe yön veren, büyük mücadeleye […]

reklam"

İşadamı  Müjdat Uysalcan Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 82. Yılında rahmet ve minnet ile anıyoruz’ dedi.

 

Uysalcan yaptığı açıklamada ‘Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 82. yıl dönümünde özlem, rahmet ve saygıyla anıyorum.

 

Büyük Türkiye  Cumhuriyet’inin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, tarihe yön veren, büyük mücadeleye komutanlık yapan, Türkiye Cumhuriyetini bizlere armağan eden büyük bir önderdir.

 

“Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır; fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır” diyen Atatürk, eserleriyle, ilke ve devrimleriyle kalplerimizde yaşamaktadır.

 

İşadamı Uysalcan “Atamızın aramızdan ayrılışının 82. yılında, O’nun bize gösterdiği yolda hiç durmadan yürüyeceğimize olan andımızı bir kez daha yineliyoruz.  Atatürk’e ve bu ülkeye olan borcumuzu, çok çalışarak ödeyebileceğimizi bir kere daha belirtmek istiyorum. Mustafa Kemal Atatürk, Türk Milleti’nin yeniden ayağa kalkmasının ve sonsuza kadar sürecek bağımsızlığının ölümsüz ismi olmuştur. Ülkemizin kurtarıcısı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile birlikte silah arkadaşlarını ve bu ülke için canlarını veren tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi de şükranla anıyorum.” Dedi.

 

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"