• DOLAR
  $4.107,2700
 • EURO
  $1,0866
 • ALTIN
  $61.065,4700
 • BIST
  1,1646
AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan :

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan :

“Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının  82. yıl dönümünde saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.” Adalet ve Kalkınma Partisi Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 82. yılında saygı, rahmet ve minnetle andıklarını belirterek, yayımladığı mesajda, “Millet olarak bize düşen görev, büyük bedeller ödenerek kurulan Türkiye Cumhuriyetini sonsuza kadar yaşatmaktır.”dedi. […]

reklam"

“Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının  82. yıl dönümünde saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.”

Adalet ve Kalkınma Partisi Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan,

Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 82. yılında saygı, rahmet ve minnetle andıklarını belirterek, yayımladığı mesajda, “Millet olarak bize düşen görev, büyük bedeller ödenerek kurulan Türkiye Cumhuriyetini sonsuza kadar yaşatmaktır.”dedi.

Başkan Özcan, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

“10 Kasımların, Atatürk’ün evrensel düşünce anlayışına , özgürlük ve bağımsızlık konusunda dünya milletlerine örnek davranışlarını doğru anlamak ve anlatmak bakımından önemi büyüktür.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün özgürlük ve bağımsızlık mücadesine ve bu mücadelesinde milleti ile olan birlik ve bereberlik konusunda gösterdiği liderlik anlayışına binaen Türkiye Cumhuriyeti devleti bugün dünyada sözü dinlenen, dostluğu aranan ve uluslararası sorunların çözümünde aktif rol üstlenen yüksek itibara sahip bir ülke konumunda olmasının da bu liderlik ve milletle olan birlikteliğinin sonucudur.

Yalnız 10 Kasımlarda değil her daim, Atatürk’ün mücadele azmi, bizlere yüklediği sorumluluklar ve gösterdiği hedefler ışığında Ülkemizin en zor anında bile düşünüp ortaya koyduğu milli hedef ve stratejilerin hatırlanması, bu tür çabaların anlam ve değerinin çok iyi bilinmesi gerekir.

Cumhuriyetimizin Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedeflere varması ve uluslararası zeminde itibarının korunması ve idamesi konusunda yapılacak en büyük katkı, ülkemizin içinden geçtiği şu kritik dönemde birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize, özellikle de 2023 hedeflerimize sıkı sıkıya sahip çıkmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, O’nun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını,kurulduğu günden bu güne özgürlük ve bağımsızlığımız için toprağa düşmüş tüm şehitlerimizi ve fedakar gazilerimizi saygı, minnet ve şükranla anıyoruz.”

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"