• DOLAR
  $4.107,2700
 • EURO
  $1,0866
 • ALTIN
  $61.065,4700
 • BIST
  1,1646
ALİ BABACAN ÇORLU`YA GELİYOR

ALİ BABACAN ÇORLU`YA GELİYOR

9 Mart 2020 tarihinde kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkanı Ali Babacan 24 Kasım tarihinde gerçekleşecek olan Tekirdağ İl Kongresi öncesinde Çorlu`ya gelerek esnaf ziyaretinde bulunacak. Genel Başkanımız Ali Babacan Çorlu`ya özel önem gösteriyor Deva Partisi Çorlu İlçe Başkanlığı görevine getirilen ve Çorlu`da ki tek kadın siyasi parti ilçe başkanı olan Mehtap Aram Genel […]

reklam"

9 Mart 2020 tarihinde kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkanı Ali Babacan 24 Kasım tarihinde gerçekleşecek olan Tekirdağ İl Kongresi öncesinde Çorlu`ya gelerek esnaf ziyaretinde bulunacak.

Genel Başkanımız Ali Babacan Çorlu`ya özel önem gösteriyor

Deva Partisi Çorlu İlçe Başkanlığı görevine getirilen ve Çorlu`da ki tek kadın siyasi parti ilçe başkanı olan Mehtap Aram Genel Başkan Ali Babacan`ı Çorlu`da ağırlayacak olmaktan dolayı mutluluk içerisinde olduklarını ifade ederken; “Genel Başkanımız Çorlu`muza ayrı bir önem veriyor. Bu anlamda il kongremiz öncesinde Çorlu İlçemizde esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya gelmek istedi” dedi. Aram açıklamalarının devamında ziyaret programına ilişkin detayları da paylaşırken; “Deva Partisi Genel Başkanı Sayın Ali Babacan`ı 24 Kasım tarihi saat 10`da Çorlu girişinde karşılayarak konvoy ile Atatürk Meydanına geleceğiz. Daha sonra Cumhuriyet Meydanı istikametine doğru yaya olarak devam edeceğiz. Genel Başkanımız esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek sohbet edecek. Ardından Kumyol Caddesi üzerindeki esnaflarımıza çalışmalarında kolaylıklar dileyerek Salı pazarına geçeceğiz” dedi. Babacan`ın Çorlu`da gerçekleştireceği ziyaretlerin ardından Süleymanpaşa İlçesinde gerçekleşecek olan partisinin Tekirdağ 1. Olağan Kongresine katılacağını sözlerine ekleyen İlçe Başkanı Mehtap Aram Aralık ayı ortalarında da büyük bir heyecan ve coşkuyla Çorlu 1. Olağan Kongresini düzenleyeceklerini belirtti. Aram Ali Babacan`ın ayrıca kongre sonrası sırasıyla öğretmenler günü dolayısı ile eğitim camiası ile ve daha sonrasında sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle ve son olarak özellikle yerel medya temsilcileriyle bir araya geleceğini belirtti.

Aram; “Kapısı ve kulağı açık, dinleyen taraf olacak bir yönetim kuruyoruz”

Kongre çalışmalarıyla ilgili hazırlıkların son sürat devam ettiğini ifade eden Aram ayrıca; “Tüzüğümüz gereği 20 kişilik yönetim kurulu listemizi oluşturuyorum. Çorlu`muzun demagojik yapısını kapsayan, sivil toplum kuruluşlarımız ile iyi bir iletişim kuracak, Çorlu halkımızı kucaklayacak herkesle diyaloğa hazır, kapısı kulağı açık ve dinleyen taraf olacak bir yönetim anlayışı içerisinde olacağız” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"