• DOLAR
  $2.548,0000
 • EURO
  $0,7464
 • ALTIN
  $40.928,0100
 • BIST
  1,1869
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Halkımı Çok Özledim”

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Halkımı Çok Özledim”

Başkan Yüksel’den Ergene’ye ilk mesaj, “Ergene halkımı çok özledim” Korona virüs nedeniyle yoğun bakım ünitesinde tedavi gören ve geçtiğimiz günlerde normal servise alınarak tedavisi burada sürdürülen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel hastane odasından Ergene halkına mesaj gönderdi. Başkan Yüksel’in ilk mesajı “Ergene halkımı çok özledim” oldu. Tüm Türkiye’yi hatta dünyayı etkisi altına alan Covid- 19 […]

reklam"

Başkan Yüksel’den Ergene’ye ilk mesaj, “Ergene halkımı çok özledim”

Korona virüs nedeniyle yoğun bakım ünitesinde tedavi gören ve geçtiğimiz günlerde normal servise alınarak tedavisi burada sürdürülen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel hastane odasından Ergene halkına mesaj gönderdi. Başkan Yüksel’in ilk mesajı “Ergene halkımı çok özledim” oldu.

Tüm Türkiye’yi hatta dünyayı etkisi altına alan Covid- 19 salgını sırasında korona virüse yakalanan ilk olarak Çorlu Devlet Hastanesi’nde ardından da İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tedavi altına alınan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 3 hafta süren yoğun bakım tedavisinin ardından Ergene’ye ilk mesajını gönderdi. Ergene halkımı çok özledim diyen Başkan Yüksel, tüm Ergene halkına selamlarını iletti.

En çok Ergene halkını, Ergene’nin cadde ve sokaklarını özlediğini dile getiren Başkan Yüksel yoğun bakımdan çıktığını normal odada bir süre daha oksijen tedavisine devam edileceğini ardından da Allah’ın izniyle Ergene’ye görevinin başına geri döneceğini söyledi.

Geçirmiş olduğu zor dönemde kendisine destek olan Ergene Kaymakamına, Ergene Belediye Başkan Vekiline, başkan yardımcılarına, meclis üyelerine, belediye personeline, mahalle muhtarlarına, vefa grubuna ve dualarını esirgemeyen Ergene halkına desteklerinden ötürü teşekkür eden Başkan Yüksel, “Hastalığım boyunca desteklerini esirgemeyen doktorlarımıza, sağlık çalışanlarımıza, süreci baştan sona takip eden büyüklerimize, ilaç verilmesinde en büyük desteği olan milletvekilimiz Candan Yüceer’e ve tüm Tekirdağ Milletvekillerimize ayrı ayrı şükranlarımı sunarım” diye konuştu.

Ergene halkına korona virüs tedbirlerine uyma çağrısında da bulunan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Hiç kimse bana bir şey olmaz demesin. Uyarıları dikkate alarak maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat etsin. ” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"