• DOLAR
  $4.231,0500
 • EURO
  $1,1358
 • ALTIN
  $65.005,3600
 • BIST
  1,1636
Ergene Belediyesi Ekiplerine Dur Durak Yok

Ergene Belediyesi Ekiplerine Dur Durak Yok

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçe genelinde sürdürdüğü yol çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Bir yandan tüm dünyayı etkisi altına korona virüs salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında alınan önlemleri uygulayarak hayata geçiren ve bu tedbirlerin kontrollerini aralıksız olarak yapan Ergene Belediyesi ekipleri diğer yandan da hem rutin belediyecilik faaliyetlerine devam ediyor hem de ihtiyaç […]

reklam"

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçe genelinde sürdürdüğü yol çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.

Bir yandan tüm dünyayı etkisi altına korona virüs salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında alınan önlemleri uygulayarak hayata geçiren ve bu tedbirlerin kontrollerini aralıksız olarak yapan Ergene Belediyesi ekipleri diğer yandan da hem rutin belediyecilik faaliyetlerine devam ediyor hem de ihtiyaç duyulan bölgelerde yol yapım ve onarım çalışması yapıyor.

Ergene’nin çeşitli mahallelerinde çalışma yapan Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Sağlık Mahallesi Katip Çelebi Sokak üzerinde kilit parke taş döşeme çalışmalarına devam ediyor.

Yeşiltepe Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi ile Marmaracık Mahallesi Aytepe Caddesi’nde ise beton yol serimi öncesi hazırlık yapan ekipler hazırlıkların tamamlanmasının ardından Kazım Karabekir ve Aytepe Caddelerini beton yol yapacaklar.

Çalışmalarla ilgili olarak bilgiler veren Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas, “Belediye ekiplerimiz ilçenin tüm mahallelerinde çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Yakın zamanda hava şartları da elverdiği ölçüde Yeşiltepe Mahallesi ile Marmaracık Mahallesi’nde beton yol serimi yapacağız. Ekiplerimiz yeni yol açma ve yeni yol yapmanın yanında hava şartları başta olmak üzere çeşitli nedenlerle bozulan ve deforme olan yollarda onarım çalışması da yapıyor” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"