• DOLAR
  $4.111,2000
 • EURO
  $1,0888
 • ALTIN
  $60.994,6300
 • BIST
  1,1646
Ergene’de Dezenfekte Çalışmaları Sürüyor

Ergene’de Dezenfekte Çalışmaları Sürüyor

Sadece bölgemizi veya ülkemizi değil tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip korona virüs salgını nedeniyle dezenfekte çalışmalarına ağırlık veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ekipleri Ergene’de cadde, sokak ve kaldırımlar ile vatandaşların ortak kullanım alanları ve toplu taşıma araçlarını dezenfekte etti. Covid-19 salgını nedeniyle dezenfekte çalışması yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı […]

reklam"

Sadece bölgemizi veya ülkemizi değil tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip korona virüs salgını nedeniyle dezenfekte çalışmalarına ağırlık veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ekipleri Ergene’de cadde, sokak ve kaldırımlar ile vatandaşların ortak kullanım alanları ve toplu taşıma araçlarını dezenfekte etti.

Covid-19 salgını nedeniyle dezenfekte çalışması yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri Ergene’nin Sağlık Yeşiltepe, Velimeşe ile Ulaş Mahalleleri başta olmak üzere çeşitli mahallelerinde vatandaşların ortak kullanım alanları ile virüsün yayılabileceği alanları dezenfekte etti.

Ergene’nin ana caddelerini, önemli ve büyük sokaklarını, kaldırımlarını da temizlemeyi ihmal etmeyen ekipler cadde ve sokakları köpüklü suyla yıkadı.

Vatandaşların ortak kullandıkları otobüs durakları, işçi servisi bekleme alanları, ticari taksi durakları, toplu taşıma araçları gibi alanları ile mahalle muhtarlıklarını dezenfekte eden ekiplerin Ergene ilçesinin diğer tüm mahallelerinde de dezenfekte işlemi yapacağı bu işlemlerin periyodik aralıklarla tekrarlanacağı kaydedildi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"