• DOLAR
  $3.725,4000
 • EURO
  $1,0830
 • ALTIN
  $61.607,4700
 • BIST
  1,1620
Marmaracık Göleti Devir Protokolü İmzalandı

Marmaracık Göleti Devir Protokolü İmzalandı

Ergene’nin Marmaracık Mahallesi sınırları içerisinde yer alan ve mahalle ile aynı adı taşıyan Marmaracık Göleti imzalanan protokolle Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden Ergene Belediyesi’ne devredildi. Devir protokolü Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas tarafından imzalandı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Ergene İlçesi Marmaracık Göleti Kafeterya ve Mesire Alanı Projesi kapsamında Marmaracık Mahallesi’nde hayata geçirilen projede toplam inşaat alanı […]

reklam"

Ergene’nin Marmaracık Mahallesi sınırları içerisinde yer alan ve mahalle ile aynı adı taşıyan Marmaracık Göleti imzalanan protokolle Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden Ergene Belediyesi’ne devredildi. Devir protokolü Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas tarafından imzalandı.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Ergene İlçesi Marmaracık Göleti Kafeterya ve Mesire Alanı Projesi kapsamında Marmaracık Mahallesi’nde hayata geçirilen projede toplam inşaat alanı 1973 metrekare olan iki katlı restoran binası, restoran içerisinde çocuk oyun alanı bulunuyor.
Restoran alanına hizmet edebilecek büyüklükte ekipmana sahip endüstriyel mutfak alanı da yer alan projede gerekli teknik hacimler, depolar, kadın ve erkek tuvaletleri, bebek emzirme odaları da bina içerisinde yer alıyor.
Marmaracık Göleti Mesire Alanı çalışmalarında ise 2 çocuk oyun grubu, 70 m istinat duvarı, 2 bin 556 metre bordür ve 4 bin 615 metrekare kilit taş döşeme işi yapılmıştı.
Periyodik aralıklarla temizliği de yapılan Marmaracık Göleti Mesire Alanı’nın Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nden Ergene Belediyesi’ne devrini içeren protokol Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas tarafından imzalandı. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel arasından yapılan görüşmelerle başlayan süreç protokolün imza altına alınmasının ardından Marmaracık Göleti Mesire Alanı resmen Ergene Belediyesi’ne devredilmiş oldu.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"