• DOLAR
  $3.738,1100
 • EURO
  $1,0835
 • ALTIN
  $61.969,6700
 • BIST
  1,1615
Mürefte Mahallesinde Sıcak Asfalt Serim Çalışması Tamamlandı

Mürefte Mahallesinde Sıcak Asfalt Serim Çalışması Tamamlandı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 2020 faaliyet programı kapsamında il genelinde yol yapım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Şarköy ilçesi Mürefte Mahallesinde gerçekleştirilen sıcak asfalt serim çalışmaları tamamlandı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Şarköy ilçesinin Mürefte Mahallesi otogar alanında başlatılan BSK sıcak asfalt serim çalışmaları tamamlandı. Çalışma kapsamında 500 ton […]

reklam"

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 2020 faaliyet programı kapsamında il genelinde yol yapım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Şarköy ilçesi Mürefte Mahallesinde gerçekleştirilen sıcak asfalt serim çalışmaları tamamlandı.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Şarköy ilçesinin Mürefte Mahallesi otogar alanında başlatılan BSK sıcak asfalt serim çalışmaları tamamlandı. Çalışma kapsamında 500 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.
GÜZEL TEKİRDAĞ’IMIZ İÇİN BİTMEYEN BİR HİZMET AŞKIYLA ÇALIŞIYORUZ”
Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Albayrak, “KOVİD-19 salgın sürecinde gerekli önlemleri alarak il genelinde yol yapım ve onarım çalışmalarına devam ediyoruz. Güzel Tekirdağ’ımız için bitmeyen bir hizmet aşkıyla çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmalarımızın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"