• DOLAR
  $4.107,2700
 • EURO
  $1,0866
 • ALTIN
  $61.065,4700
 • BIST
  1,1646
Ergene Belediyesi Ekipleri Ağaçları Buduyor

Ergene Belediyesi Ekipleri Ağaçları Buduyor

Ergene Belediyesi ekipleri yaklaşan kış aylarında yeşil alanların olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi için budama, peyzaj ve bakım çalışması başlattı. Vatandaşların sıcak yaz günlerinde sıkça kullandığı uğrak yerler olan park, bahçe, oyun alanları ve meydanlar gibi yerlerde kış öncesi bakım çalışmalarına başlayan Ergene Belediyesi ekipleri çalışma gerçekleştiriyor. Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde yer alan Park […]

reklam"

Ergene Belediyesi ekipleri yaklaşan kış aylarında yeşil alanların olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi için budama, peyzaj ve bakım çalışması başlattı.
Vatandaşların sıcak yaz günlerinde sıkça kullandığı uğrak yerler olan park, bahçe, oyun alanları ve meydanlar gibi yerlerde kış öncesi bakım çalışmalarına başlayan Ergene Belediyesi ekipleri çalışma gerçekleştiriyor.
Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde yer alan Park ve Bahçeler Birimi ekipleri kış aylarında yeşil alanların olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi için başlattığı budama ve peyzaj çalışmalarını sürdürüyor.
Kış hazırlıklarına başlayan ekipler özellikle yağışlı, rüzgarlı ve fırtınalı havalarda herhangi bir kazaya sebebiyet vermemesi için ağaç dallarını budayarak ilkbaharda ağaçların daha gür bir şekilde yeşermesi için bakımları yaptı.
Ergene sınırları içerisinde kalan sorumluluk sahasındaki tüm yeşil alanları korumak ve daha da genişletmek için çalışma yürüten Ergene Belediyesi ekipleri çalışmalarına ilçenin çeşitli mahallelerinde devam ediyor.
Yapılan budama çalışmaları ile ağaçların sağlıklı kalmasının sağlandığını kaydeden ve çalışmalarla ilgili olarak bilgiler veren Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas, “Ergene’yi daha yeşil daha modern bir görünüme kavuşturmak için ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Parklarda, bahçelerde ve yeşil alanlarda bulunan ağaçlarımızı her mevsimin koşullarına uygun şekilde hazırlıyoruz. Yıpranan kuruyan ağaçların yerine yeni fidanlar dikiyoruz. Vatandaşlarımızın daha temiz, daha sağlıklı bir Ergene’de yaşamaları için çalışmalarımızı aralıksız olarak devam ettiriyoruz. Çalışmalarımız tüm mahallelerde devam edecek” diye konuştu.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"