• DOLAR
  $4.109,2600
 • EURO
  $1,0893
 • ALTIN
  $60.961,6700
 • BIST
  1,1646
Ergene’de Eskiyen Otobüs Durakları Yenileniyor

Ergene’de Eskiyen Otobüs Durakları Yenileniyor

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yaptıkları çalışmalarla ilçenin modern görünümüne katkı sunmaya devam ediyor. Bir yandan pandemi ile mücadele çalışmalarına katkı sunan Ergene Belediyesi ekipleri diğer yandan ilçenin yol sorununu ortadan kaldırmak için yol çalışmalarına devam ediyor. Ekipler bir diğer tarafta ise eskiyen ve yıpranan otobüs durakları ile işçilerin servis bekleme alanlarını kış şartlarını […]

reklam"

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yaptıkları çalışmalarla ilçenin modern görünümüne katkı sunmaya devam ediyor.
Bir yandan pandemi ile mücadele çalışmalarına katkı sunan Ergene Belediyesi ekipleri diğer yandan ilçenin yol sorununu ortadan kaldırmak için yol çalışmalarına devam ediyor. Ekipler bir diğer tarafta ise eskiyen ve yıpranan otobüs durakları ile işçilerin servis bekleme alanlarını kış şartlarını da göz önüne alarak yenileri ile değiştiriyor.
Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne ait atölyede belediye imkanları ile üretilen otobüs durakları yine fen işleri müdürlüğü ekiplerince eskidiği gerekçesi ile sökülen durakların yerine monte ediliyor.
Son olarak Ulaş Mahallesi’nde E-5 Karayolu üzerinde bulunan ve halk arasında Şampiyon Durağı olarak da bilinen durak Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yenilendi.
Yenileme ve durak imalatlarına ilişkin çalışmaların önümüzdeki günlerde de devam edeceği ve Ergene’nin çeşitli mahallelerinde ihtiyaç halinde durak yenilemelerinin yapılacağı kaydedildi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"