• DOLAR
  $4.111,2000
 • EURO
  $1,0888
 • ALTIN
  $60.994,6300
 • BIST
  1,1646
Ergene Belediyesi Yol Çalışmalarına Devam Ediyor

Ergene Belediyesi Yol Çalışmalarına Devam Ediyor

Ergene Belediyesi Yol Çalışmalarına Devam Ediyor Ergene Belediyesi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Sağlık Mahallesi Akbulut Sokakta beton yol serimi çalışmaları tamamlanırken, Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Marmaracık Mahallesi Aytepe Caddesinde beton yol çalışmalarına başladı. Tüm birimleri ile Ergene’de hem koronavirüs salgını ile mücadele eden hem de rutin belediyecilik hizmetlerini sürdüren Ergene Belediyesi […]

reklam"

Ergene Belediyesi Yol Çalışmalarına Devam Ediyor

Ergene Belediyesi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Sağlık Mahallesi Akbulut Sokakta beton yol serimi çalışmaları tamamlanırken, Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Marmaracık Mahallesi Aytepe Caddesinde beton yol çalışmalarına başladı.

Tüm birimleri ile Ergene’de hem koronavirüs salgını ile mücadele eden hem de rutin belediyecilik hizmetlerini sürdüren Ergene Belediyesi ilçede yol yapım çalışmalarına da aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Sağlık Mahallesi Akbulut Sokak Tamamlandı

Ergene Belediyesi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ortaklığında Sağlık Mahallesi Akbulut Sokakta kısa bir süre önce başlatılan beton yol serimi çalışmaları tamamlandı. Toplam 1500 kilometre yol uzunluğu bulunan Sağlık Mahallesi Akbulut Sokak çevre yoluna bağlanılırken Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından 1800 m3 SSB (Silindirle Sıkılaştırılmış Beton) serildi. İşçiliği Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yapılan çalışmada 15 cm sıkılaştırılmış beton uygulaması yapıldı.

Marmaracık Mahallesi Aytepe Caddesinde Çalışmalar Başladı

Sağlık Mahallesi Akbulut Sokakta tamamlanan beton yol serimi çalışmalarının ardından Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Marmaracık mahallesinde bulunan Aytepe Caddesinde beton yol çalışmalarına başladı. Aytepe Caddesinde yapılan beton yol çalışmalarını Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Cebeci yerinde takip ederek ekiplerden bilgiler aldı.

Ergene’de yol yapım çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ettiklerini belirten Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas, “Koronavirüs salgını ile mücadelemizi sürdürdüğümüz bu günlerde rutin belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra yol çalışmalarımıza da ara vermeden devam ediyoruz. Ergene’de yapılmayan yolumuz kalmayacak sözümüzün arkasındayız. Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte Sağlık Mahallesi Akbulut Sokakta beton yol çalışmalarımızı tamamladık. Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüzde burada ki çalışmanın tamamlanmasının ardından Marmaracık Mahallesi Aytepe Caddesindeki çalışmalarına start verdi. Ergene’de yol konusunu sorun olmaktan tamamen çıkaracağız. Kentimiz için yorulmadan çalışmaya devam edecek, yaptığımız yollarda güzel günlere hep birlikte yürüyeceğiz” dedi.

Ergene Belediyesi Başkan Vekili Salih Tıknas Marmaracık Mahallesi Aytepe Caddesindeki beton yol çalışmasının tamamlanmasının ardından program dahilinde belirlenen diğer yollarda çalışma yapacaklarını da belirtti.

 

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"