• DOLAR
  $4.046,3800
 • EURO
  $0,7970
 • ALTIN
  $48.278,7600
 • BIST
  1,1309
Atatürk Evi ile Balmumu Heykeller Müzesi’ne Yoğun İlgi

Atatürk Evi ile Balmumu Heykeller Müzesi’ne Yoğun İlgi

Çorlu Belediyesi tarafından kültür yatırımları kapsamında hizmete sunulan Atatürk Evi ve Çorlu Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi açıldığı günden bu yana yoğun ilgi görüyor. Çorlu’nun ilk sanat müzesi olarak 9 Eylül 2020 tarihinde hizmete giren Çorlu Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi ile 10 Kasım 2019 tarihinde yapımına başlanılan ve bir yılda tamamlanarak 10 Kasım 2020 […]

reklam"

Çorlu Belediyesi tarafından kültür yatırımları kapsamında hizmete sunulan Atatürk Evi ve Çorlu Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi açıldığı günden bu yana yoğun ilgi görüyor.
Çorlu’nun ilk sanat müzesi olarak 9 Eylül 2020 tarihinde hizmete giren Çorlu Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi ile 10 Kasım 2019 tarihinde yapımına başlanılan ve bir yılda tamamlanarak 10 Kasım 2020 tarihinde ziyarete açılan Atatürk Evi, Çorlu ve bölge halkından büyük ilgi gördü.
Haftanın Dört Günü Açık
Çorlu Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi hizmete girdiği tarihten bu yana yaklaşık olarak 4 bin 500 ziyaretçi ağırlarken, Atatürk Evi ise 3 bin kişi tarafından ziyaret edildi.
Koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı nedeniyle hafta sonu kapalı olan Atatürk Evi ve Çorlu Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi hafta içi ise salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri hizmet veriyor.
Ziyaretlerde Pandemi Kurallarına Dikkat Ediliyor
Çorlu halkının yanı sıra çevre il ve ilçelerden çok sayıda vatandaşın da yoğun ilgi gösterdiği Atatürk Evi ve Çorlu Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi’ni ziyaret eden vatandaşlar ziyaretler sırasında koronavirüs tedbirleri kapsamında maske, mesafe ve hijyen kurallarının harfiyen uygulandığını belirterek memnuniyetlerini dile getiriyorlar.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"