• DOLAR
  $4.036,6200
 • EURO
  $0,7982
 • ALTIN
  $48.283,4800
 • BIST
  1,1309
Çorlu Belediyesi’nden Kentsel Dönüşüm Anketi

Çorlu Belediyesi’nden Kentsel Dönüşüm Anketi

Çorlu Belediyesi, olası afet riskinin önlenmesi ve kentsel dönüşüme yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Kentsel Dönüşüm Strateji Belgesi hazırlanmasına yönelik talimatları çerçevesinde yüklenici firma Marmara Şehircilik Kentsel Dönüşüm Proje Geliştirme Yönetim A.Ş. ile çalışmalara devam eden Çorlu Belediyesi son olarak vatandaşlara yönelik bir anket düzenledi. Çorlu Belediyesi’nin resmî İnternet sitesi www.corlu.bel.tr adresindeki “Duyurular” […]

reklam"

Çorlu Belediyesi, olası afet riskinin önlenmesi ve kentsel dönüşüme yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Kentsel Dönüşüm Strateji Belgesi hazırlanmasına yönelik talimatları çerçevesinde yüklenici firma Marmara Şehircilik Kentsel Dönüşüm Proje Geliştirme Yönetim A.Ş. ile çalışmalara devam eden Çorlu Belediyesi son olarak vatandaşlara yönelik bir anket düzenledi.

Çorlu Belediyesi’nin resmî İnternet sitesi www.corlu.bel.tr adresindeki “Duyurular” kısmında yayınlanan “Kentsel Dönüşümden Beklenti, İstek ve Talep Anketi”, vatandaşlara kentsel dönüşümle ilgili çeşitli sorular yöneltiyor. Oturulan mahalle ve tercih etme sebepleri, bina yaşı, vatandaşların mülk sahibi olup olmadığı, kentsel dönüşümü talep edip etmedikleri gibi soruların yer aldığı anket, Çorlu’daki tüm vatandaşlarımızın cevaplayabileceği şekilde oluşturuldu.

“Kentsel Dönüşümden Beklenti, İstek ve Talep Anketi” tamamlandıktan sonra veriler toplanacak ve Çorlu Belediyesi tarafından matematiksel ve finansal olarak değerlendirilecek. Ardından anket sonuçları Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na değerlendirme raporu olarak gönderilecek.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"