• DOLAR
  $4.111,2000
 • EURO
  $1,0888
 • ALTIN
  $60.994,6300
 • BIST
  1,1646
Kısıtlama Günlerinde de Sevimli Dostlarımız Yalnız Bırakılmadı

Kısıtlama Günlerinde de Sevimli Dostlarımız Yalnız Bırakılmadı

Ergene Belediyesi koronavirüs tedbirleri kapsamında 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde sevimli dostları için mama dağıtımlarında bulundu. Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri gün içerisinde barınaktan temin ettiği mamaları sevimli dostları ile buluşturdu. Ergene’de dışarıda yaşayan minik dostlar, vatandaşların sokağa çıkmadığı günlerde de ihmal edilmiyor. Yiyecek bulmakta zorlanan, kentin sokaklarında yaşayan sevimli dostların tüm yaşamsal ihtiyaçları […]

reklam"

Ergene Belediyesi koronavirüs tedbirleri kapsamında 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde sevimli dostları için mama dağıtımlarında bulundu. Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri gün içerisinde barınaktan temin ettiği mamaları sevimli dostları ile buluşturdu.
Ergene’de dışarıda yaşayan minik dostlar, vatandaşların sokağa çıkmadığı günlerde de ihmal edilmiyor. Yiyecek bulmakta zorlanan, kentin sokaklarında yaşayan sevimli dostların tüm yaşamsal ihtiyaçları Ergene Belediyesi tarafından karşılanıyor. Yeni yıl’da dört günlük sokağa çıkma kısıtlamalarında Ergene Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından barınaktan temin edilen mamamalar sokaklarda ki sevimli dostları ile buluşturdu.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamasında, “Ergene Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı gereği hem çevreye hem de hayvan haklarına saygılı bir belediye olmuştur. Tüm dünya olarak zor bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde sokakta yaşayan dostlarımızın da beslenme ihtiyacını göz önüne alarak besleme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Her canlının yaşama hakkına sahip olduğu anlayışını benimseyerek sokaktaki sevimli dostlarımıza destek oluyoruz. İlçemizde bulunan sahipsiz can dostlarımızın sahibi olmaya, onlara sahip çıkmaya devam ediyoruz, bu doğa bu dünya hepimizin” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"