• DOLAR
  $3.744,9000
 • EURO
  $1,0866
 • ALTIN
  $61.820,5700
 • BIST
  1,1605
Kapaklar Can Olsun, Doğa Korunsun

Kapaklar Can Olsun, Doğa Korunsun

Doğa ve Hayvanseverler Derneği (DOHAS) ile Orion Alışveriş Merkezi tarafından sokak hayvanları yararına düzenlenen Kapaklar Can Olsun kampanyası bugün başladı. Sokaklarda yaşamaya çalışan sahipsiz hayvanların beslenmelerini ve tedavilerini sağlamak üzere Orion AVM ve DOHAS işbirliğiyle ‘Kapaklar Can Olsun’ projesi hayata geçirildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen Sıfır Atık Projesi’ne de katkı sağlayarak çevrenin korunması […]

reklam"

Doğa ve Hayvanseverler Derneği (DOHAS) ile Orion Alışveriş Merkezi tarafından sokak hayvanları yararına düzenlenen Kapaklar Can Olsun kampanyası bugün başladı.

Sokaklarda yaşamaya çalışan sahipsiz hayvanların beslenmelerini ve tedavilerini sağlamak üzere Orion AVM ve DOHAS işbirliğiyle ‘Kapaklar Can Olsun’ projesi hayata geçirildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen Sıfır Atık Projesi’ne de katkı sağlayarak çevrenin korunması yolunda bir adım olan kampanya kapsamında plastik kapaklar toplanacak. Orion AVM’de yer alan kampanya standına vatandaşlar her renk kapakları getirebilecekler.

Orion’daki standta toplanan her renk plastik kapak, DOHAS tarafından anlaşmalı geri dönüşüm firmasına teslim edilecek. Plastik kapakların geri dönüşümü sağlanırken elde edilen gelir de sokak hayvanlarına mama alımında ve tedavi giderlerinde kullanılacak.

İlk etabı 3 ay olarak planlanan kampanya, Dünya Sokak Hayvanları Günü olan 4 Nisan’a kadar devam edecek. Sokak hayvanları için düzenlenecek farklı aktivitelerle ilk etap sonlandırılırken kampanyanın, vatandaşların da ilgisiyle kalıcı olması hedefleniyor.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"