• DOLAR
  $1.775,19
 • EURO
  $0,3804
 • ALTIN
  $23.811,8
 • BIST
  1,0195
ÇORLU’NUN FİLİZLERİ ATATÜRK EVİ SAYESİNDE YEŞERECEK

ÇORLU’NUN FİLİZLERİ ATATÜRK EVİ SAYESİNDE YEŞERECEK

Çorlu Belediyesi tarafından planlanan ‘Çorlu’nun Filizleri’ projesi hayata geçiyor. ‘Çorlu’nun Filizleri’ projesi kapsamında 2021 – 2022 eğitim öğretim yılında aileleri Çorlu’da ikamet eden ve maddi imkânsızlıklardan dolayı zor şartlar altında eğitimine devam eden yükseköğrenim öğrencilerine Atatürk Evi’nden elde edilecek gelir ve belediye bütçesinden aktarılacak kaynak ile burs verilecek. ‘Burs Alacak Öğrenciler Komisyon Tarafından Seçilecek’ Çorlu […]

reklam"

Çorlu Belediyesi tarafından planlanan ‘Çorlu’nun Filizleri’ projesi hayata geçiyor.
‘Çorlu’nun Filizleri’ projesi kapsamında 2021 – 2022 eğitim öğretim yılında aileleri Çorlu’da ikamet eden ve maddi imkânsızlıklardan dolayı zor şartlar altında eğitimine devam eden yükseköğrenim öğrencilerine Atatürk Evi’nden elde edilecek gelir ve belediye bütçesinden aktarılacak kaynak ile burs verilecek.
‘Burs Alacak Öğrenciler Komisyon Tarafından Seçilecek’
Çorlu Belediye Meclisi tarafından oy birliği kabul edilen ‘Çorlu’nun Filizleri’ projesi ile ilgili açıklamada bulunan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Öğrenci sayısı ve burs miktarı Çorlu Belediyesi Meclis Üyelerinden oluşan Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu tarafından belirlenecek. Öğrenci ve burs miktarının belirlenmesinin ardından burs talepleri alınacak ve yine komisyon tarafından yapılacak olan değerlendirmenin ardından burs bedeli öğrencilere Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından geri ödemesiz olarak hesaplarına yatırılacak.
‘Gençlerimiz, Aydınlık Geleceğimizin Mimarı’
Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, projenin gençlerimiz için hayırlı olmasını diliyorum. İnanıyorum ki, Çorlu’nun filizleri Atatürk Evi’miz sayesinde yeşerecek ve Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, aydınlık geleceğimizin mimarı olacaklar. Bundan dolayı oldukça mutluyum.” diye konuştu.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"