• DOLAR
  $3.491,2400
 • EURO
  $1,0874
 • ALTIN
  $48.499,9900
 • BIST
  1,1727
BAŞKAN SARIKURT EMEKLİYE AYRILAN PERSONELE PLAKET TAKDİM ETTİ

BAŞKAN SARIKURT EMEKLİYE AYRILAN PERSONELE PLAKET TAKDİM ETTİ

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, 2020 yılında Çorlu Belediyesi’nden emekliye ayrılan personele plaket takdim etti. Çorlu Belediyesi’nde yıllarca çalışan ve emekli olan personele Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ve Belediye Başkan Yardımcıları tarafından plaket takdim edildi. Çorlu Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen törene Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Belediye Başkan Yardımcıları Adnan Kum, Güner Çetin, Kemaleddin […]

reklam"

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, 2020 yılında Çorlu Belediyesi’nden emekliye ayrılan personele plaket takdim etti.
Çorlu Belediyesi’nde yıllarca çalışan ve emekli olan personele Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ve Belediye Başkan Yardımcıları tarafından plaket takdim edildi. Çorlu Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen törene Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Belediye Başkan Yardımcıları Adnan Kum, Güner Çetin, Kemaleddin Avcı, Oktay Çolpan, Özcan Veysel Tunçcan, birim müdürleri ve emekliye ayrılan 23 personel katıldı.
Plaket takdim töreninde konuşan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt şunları söyledi: “Belediyemizde yıllardır görev yapan ve vatandaşlarımıza hizmet ulaştırma konusunda büyük emek veren siz çalışma arkadaşlarıma Belediyemize ve kentimize katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte çalışmak benim için büyük bir mutluluk. Emeklilik hakkı kazanarak belediyemizden ayrılmış olabilirsiniz ama sizler her daim Çorlu Belediyesi’nin bir parçası olacaksınız. Bundan sonraki yaşamınızda hepinize sağlık ve mutluluk diliyorum.”
Başkan Sarıkurt tarafından emekliye ayrılan personele plaket ve hediye takdiminin ardından toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle tören sona erdi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"