• DOLAR
  $3.499,3900
 • EURO
  $1,0815
 • ALTIN
  $48.408,0800
 • BIST
  1,1727
KAR VE BUZLANMAYA KARŞI EKİPLERİMİZ GÖREVİNİN BAŞINDA

KAR VE BUZLANMAYA KARŞI EKİPLERİMİZ GÖREVİNİN BAŞINDA

Hava sıcaklığının ani düşüşü sonrası sabah saatlerinde etkili olan kar yağışı öncesi kentimiz genelinde buzlanmaya karşı solüsyon çalışmaları yapan ekiplerimiz, daha sonra kritik noktalarda tuzlama çalışması gerçekleştirdi. GEREKLİ TEDBİRLER ALINDI 2 adet tuzlama makinesi, 1 adet solüsyon tankı, 2 adet kar küreme aracı, 3 adet kepçe, 2 adet kamyon ve 2 adet de greyder ile […]

reklam"

Hava sıcaklığının ani düşüşü sonrası sabah saatlerinde etkili olan kar yağışı öncesi kentimiz genelinde buzlanmaya karşı solüsyon çalışmaları yapan ekiplerimiz, daha sonra kritik noktalarda tuzlama çalışması gerçekleştirdi.
GEREKLİ TEDBİRLER ALINDI
2 adet tuzlama makinesi, 1 adet solüsyon tankı, 2 adet kar küreme aracı, 3 adet kepçe, 2 adet kamyon ve 2 adet de greyder ile 23 personelden oluşan kışla mücadele ekibimiz, 24 saat esasına göre görevinin başında. Ekiplerimiz, önceden belirlenen kritik noktalarda herhangi bir olumsuzluk ya da kaza yaşanmaması için gerekli tedbirleri aldı. Buzlanma olması muhtemel yollarda solüsyon ve tuzlama çalışmaları gerçekleştirildi.
SOLÜSYON VE TUZLAMA ÇALIŞMALARI YAPILDI
Bölgemizi etkisi altına alan soğuk hava nedeniyle kentimiz genelinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına ekiplerimiz yine görevinin başındaydı. Zabıta Müdürlüğü’müze bağlı ekiplerimiz, cadde ve sokaklarımızda ring atarak gerçekleştirdikleri kontroller sonucu önlem alınması ya da olumsuzluk yaşanması muhtemel noktaları Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü ekiplerimize bildirdi. Sabah saat 08:00 sularında başlayan kar yağışı öncesinde kentimiz genelinde solüsyon çalışması yapan ekiplerimiz, daha sonra kritik noktalarda tuzlama çalışmalarını sürdürdü.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"