• DOLAR
  $3.744,9000
 • EURO
  $1,0866
 • ALTIN
  $61.820,5700
 • BIST
  1,1605
ERGENE BELEDİYESİNDEN YENİ BİR HALK EKMEK BÜFESİ DAHA

ERGENE BELEDİYESİNDEN YENİ BİR HALK EKMEK BÜFESİ DAHA

Ergene Belediyesinin vatandaşların ucuz ekmeğe ulaşması için uyguladığı Halk Ekmek Satış Noktaları Projesine yeni bir satış noktası daha ekleniyor. Ergene halkının yoğun ilgi gösterdiği halk ekmek satış noktalarından yenisi Sağlık Mahallesi Edirne Caddesi üzerine kuruluyor. Ergene Belediyesi tarafından imalatı ve satışı yapılan ekmeğin 1 TL’ye satıldığı halk ekmek satış büfelerinde vatandaşlara hizmet aralıksız bir şekilde […]

reklam"

Ergene Belediyesinin vatandaşların ucuz ekmeğe ulaşması için uyguladığı Halk Ekmek Satış Noktaları Projesine yeni bir satış noktası daha ekleniyor. Ergene halkının yoğun ilgi gösterdiği halk ekmek satış noktalarından yenisi Sağlık Mahallesi Edirne Caddesi üzerine kuruluyor.

Ergene Belediyesi tarafından imalatı ve satışı yapılan ekmeğin 1 TL’ye satıldığı halk ekmek satış büfelerinde vatandaşlara hizmet aralıksız bir şekilde devam ediyor. Ergene Belediyesi sağlıklı, kaliteli ve en uygun ücretle halkın temel gıda kaynağı olan ekmek ihtiyacını karşılamak için tüm imkanlarını seferber ediyor. Velimeşe mahallesinde bulunan Ergene Belediyesi Ekmek fırınında ortalama 5 bin civarında ekmek üretimi yapılıyor.

Ergene halkına hizmet veren halk ekmek büfeleri, kaliteli, sağlıklı ve hesaplı hizmet verme anlayışından dolayı vatandaşlar tarafından da yoğunlukla tercih edilirken, Ergene Belediyesi halk ekmek satış noktalarının sayılarını arttırarak Sağlık Mahallesi Edirne Caddesi üzerine yeni bir halk ekmek büfesini daha hizmete geçiriyor.

“Ekmeklerimizin Lezzeti Hiç Değişmiyor”

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas, “Lezzeti hiç değişmeyen Ergene Belediyesinin halk ekmek satış noktalarında ki ekmekler 3-4 gün evlerde aynı tazeliğini koruyor. Belediyemizin ekmek fırınında tam donanımlı ve sağlıklı şartlarda üretimini yaptığı ekmekleri yine Belediyemize ait olan halk ekmek büfelerinden satışını yaparak halkımızın sofraları ile buluşturuyoruz. Sağlık Mahallesi Edirne Caddesi üzerinde yeni bir halk ekmek büfesini daha hizmete sokmaya hazırlanıyoruz. Ergenede vatandaşlarımızdan gelen talepler üzerine halk ekmek satış büfelerimizin sayılarını daha da arttırabiliriz. Bugüne kadar Trakya bölgesinde ilkleri hayata geçiren belediye olduk olmaya da devam edeceğiz. Vatandaşımızın yanında olmayı sürdüreceğiz” dedi.

 

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"