• DOLAR
  $4.109,2600
 • EURO
  $1,0893
 • ALTIN
  $60.961,6700
 • BIST
  1,1646
NİKAH SALONUMUZ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ’NE TAŞINIYOR

NİKAH SALONUMUZ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ’NE TAŞINIYOR

Belediyesi Hizmet Binamız içinde hizmet veren Çerkezköy Belediyesi Nikah Salonu, 1 Şubat Pazartesi günü itibariyle Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde hizmet vermeye başlayacak. 1 ŞUBAT’TAN İTİBAREN HİZMET VERMEYE BAŞLAYACAK Yıllardır Belediye Hizmet Binasında hizmet veren nikah salonumuzun Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’ndeki yeni yerinde hizmet vermeye devam edeceğini kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Belediye Hizmet Binamızda bulunan […]

reklam"

Belediyesi Hizmet Binamız içinde hizmet veren Çerkezköy Belediyesi Nikah Salonu, 1 Şubat Pazartesi günü itibariyle Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde hizmet vermeye başlayacak.
1 ŞUBAT’TAN İTİBAREN HİZMET VERMEYE BAŞLAYACAK
Yıllardır Belediye Hizmet Binasında hizmet veren nikah salonumuzun Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’ndeki yeni yerinde hizmet vermeye devam edeceğini kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Belediye Hizmet Binamızda bulunan nikah salonumuzu Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi içerisindeki yeni yerine taşıyoruz. Nikah salonumuz 1 Şubat Pazartesi gününden itibaren daha modern ve ferah yerinde, yeni yuva kuracak olan çiftlerimize kapılarını açacak” ifadelerini kullandı.
236 KİŞİLİK SALON
Çerkezköy Belediyesi’nin yeni nikah salonu hakkında bilgiler veren Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Yani salonumuz 236 kişi kapasiteli olup, iki adet de gelin odasına sahip. Ayrıca nikah salonumuzun hemen yanında bekleme alanı ile gelin ve damadın yakınları ile birlikte fotoğraf çektirebileceği bir alan da oluşturuldu” dedi. Başkanımız Akay, “Yeni nikah salonumuzun kentimiz için hayırlı olmasını temenni ediyor, yeni yuva kuracak olan tüm çiftlerimize de sağlıklı ve huzurlu bir yaşam diliyorum” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"