• DOLAR
  $4.111,2000
 • EURO
  $1,0888
 • ALTIN
  $60.994,6300
 • BIST
  1,1646
BAŞKAN İMAMOĞLU’NUN HEDİYESİ ERGENE BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNA EKLENDİ

BAŞKAN İMAMOĞLU’NUN HEDİYESİ ERGENE BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNA EKLENDİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından Ergene Belediyesine hediye edilen yolcu otobüsü Ergeneye ulaştı. Ergene Belediyesi garajında aracı teslim alan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel hediyesinden dolayı Başkan İmamoğlu’na teşekkürlerini iletti. Ergene halkının hizmetinde kullanılmak üzere İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından Ergene Belediyesine yolcu otobüsü hediye edildi. Ergene Belediye Başkan Vekili Salih […]

reklam"

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından Ergene Belediyesine hediye edilen yolcu otobüsü Ergeneye ulaştı. Ergene Belediyesi garajında aracı teslim alan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel hediyesinden dolayı Başkan İmamoğlu’na teşekkürlerini iletti.

Ergene halkının hizmetinde kullanılmak üzere İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından Ergene Belediyesine yolcu otobüsü hediye edildi. Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas, Belediye Meclis üyesi Abdullah Yaman ile birlikte Belediye garajında hediye edilen aracı inceleyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanına bu güzel hediyesi için teşekkürlerini iletti.

Yeni Aracımız Halkımıza Hayırlı Olsun

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “2014 yılında kurulan Ergene Belediyemizin araç filosunu günden güne güçlendirmeye, sayılarını arttırmaya devam ediyoruz. 6 yıllık zaman dilimi içerisinde Ergene halkımızın hizmetlerinde kullanılmak üzere bir çok yeni hizmet araçlarımızı Belediye bünyemize kazandırdık. Şimdide İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Ekrem İmamoğlu’nun Belediyemize hediye etmiş olduğu yolcu otobüsümüzü araç filomuza katmış bulunuyoruz. Yeni otobüsümüzün Ergene halkımızın hizmetinde kullanılması için hediye eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkürlerimi iletiyorum ” dedi.

Diğer Belediyelerin Hep Önünde Olduk

Başkan Yüksel, “Yeni kurulan bir belediye olarak 20 yıllık belediyelerin çok çok önündeyiz. Ergenede göreve gelir gelmez yapmış olduğumuz insan odaklı çalışmalarımız ile önce halkımız dedik. Her zaman vatandaşlarımızın yanında olduk olmaya da devam ediyoruz. Bizlerin diğer belediyelerin bir adım önünde olmamızın nedeni sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde yapmış olduğumuz hizmetlerdir. Ergene Belediyesi olarak 7/24 sahada var gücümüzle çalışmaktayız. Vatandaşımız için durmadan, yorulmadan ve dinlenmeden çalışmaya da devam edeceğiz. Çünkü biz işimizi aşkla yapıyoruz” dedi.

 

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"