• DOLAR
  $3.744,9000
 • EURO
  $1,0866
 • ALTIN
  $61.820,5700
 • BIST
  1,1605
ERGENE’DE KIRSAL MAHALLE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

ERGENE’DE KIRSAL MAHALLE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene’de bulunan mahalle muhtarları ile birlikte kırsal mahalleleri bilgilendirme toplantısı düzenledi. Ulaş Belediye Düğün Salonunda gerçekleşen toplantıda mahalle muhtarlarına bilgiler verildi. Ulaş Belediye Düğün Salonuna Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarının da katılımıyla kırsal mahalleleri bilgilendirme […]

reklam"

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene’de bulunan mahalle muhtarları ile birlikte kırsal mahalleleri bilgilendirme toplantısı düzenledi. Ulaş Belediye Düğün Salonunda gerçekleşen toplantıda mahalle muhtarlarına bilgiler verildi.

Ulaş Belediye Düğün Salonuna Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarının da katılımıyla kırsal mahalleleri bilgilendirme toplantısı düzelendi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel uzun bir sürenin ardından Ergene’de bulunan mahalle muhtarları ile ilk defa bir araya geldi. Başkan Yüksel tedavisi boyunca kendisini arayan geçmiş olsun dileklerini ileten mahalle muhtarlarına teşekkürlerini iletti.

Hizmetlerimiz Aksatılmadan Devam Etti

Başkan Yüksel, “Zorlu bir hastalığın arından tedavimi tamamlayıp tekrar sizlerin arasına döndüğüm için çok mutluyum. Hastanede ve evde devam eden tedavim boyunca Ergenemizde hizmetlerimiz aksatılmadan devam etmiştir. Ulaş mahallesindeki halkımıza söz vermiş olduğumuz Ulaş Halk Bahçesi projemizi 2020 yılında hayata geçirdik. Cumhuriyet mahallemizde başlatmış olduğumuz taziye evimizi de kısa sürede tamamladık. Yeşiltepe ve Sağlık mahallelerinde yine yapılacağı sözünü vermiş olduğumuz yollarımızı sıcak asfalt ve beton asfalt dökerek yaptık, Velimeşe Mahallemizde Gölbaşı projesi çalışmalarımıza başladık ve çok kısa bir süre sonra tamamlayacağız. Bu projelerimizin yanı sıra spora ve sporcuya her zaman destek olan Belediyemiz Vakıflar Mahallemize kazandıracağımız Vakıflar Gençlik ve Spor Tesisimizin de inşaatına başlayarak ivedilikle tesisimizin çalışmalarını sürdürmekteyiz” dedi.

Salgının Sona Ermesiyle Hizmetlerimizin Açılışlarını Yapacağız

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel “Halkımıza ne söz verdiysek yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. 2020 yılı Covid-19 salgınıyla geçen zorlu bir yıl olmasına rağmen bu zor süreçte Belediyemiz halkımızın sağlığını korumak adına salgınla yoğun bir şekilde mücadele ederken diğer yandan da belediye hizmet çalışmalarımız da aksatılmadan devam etti. İnşallah salgının sona ermesinin ardından Ergenemize kazandırmış olduğumuz hizmetlerimizin açılışlarını hep beraber yapacağız” dedi.

 

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"