• DOLAR
  $3.744,9000
 • EURO
  $1,0866
 • ALTIN
  $61.820,5700
 • BIST
  1,1605
ERGENE BELEDİYESİ ŞUBAT AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

ERGENE BELEDİYESİ ŞUBAT AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Ergene Belediyesi’nin Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı. Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas Başkanlığında yapılan toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karar bağlandı. Ulaş Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleşen toplantıda alınan kararlar şu şekilde oldu. – İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 21.01.2021 tarih ve 286 sayılı yazısına konu olan ilçemiz sınırları içerisinde kırsal yerleşim özelliği taşıyan mahalle ve […]

reklam"

Ergene Belediyesi’nin Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı. Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas Başkanlığında yapılan toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karar bağlandı.
Ulaş Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleşen toplantıda alınan kararlar şu şekilde oldu.
– İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 21.01.2021 tarih ve 286 sayılı yazısına konu olan ilçemiz sınırları içerisinde kırsal yerleşim özelliği taşıyan mahalle ve alanların belirlenmesi hususu görüşülerek plan ve bütçe komisyonuna havale edilmesi oy birliği ile kabul edildi.
– İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün 3.1.2021 tarih ve 67 sayılı yazısına konu olan 2021 yılında çalıştırılacak olan sözleşmeli personel ücretlerinde değişiklik yapılması hususu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
Gündem maddelerinin görüşülmesinden sonra komisyondan gelen raporlar da görüşülerek Ergene Belediye Meclis üyeleri tarafından karara bağlandı.

 

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"