• DOLAR
  $4.036,6200
 • EURO
  $0,7982
 • ALTIN
  $48.283,4800
 • BIST
  1,1309
ZONGULDAK’TAN ÇORLU’YA ŞİFA BULMAYA GELDİ.

ZONGULDAK’TAN ÇORLU’YA ŞİFA BULMAYA GELDİ.

Özellikle beyin tümörleri ve vidasız dar kanal ameliyatlarında, bölgemizde ve ülkemizin her coğrafyasında aranan bir doktor olan, Özel Çorlu Vatan Hastanesi’nin Beyin, Omurilik ve Sinir cerrahisi uzmanı Op. Dr. Oğuz Özel, başarılı ameliyatları ile şifa dağıtmaya devam ediyor. Zonguldak’ta yaşayan 52 yaşındaki hasta İsmail Atalay, Özel Çorlu Vatan Hastanesi Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı […]

reklam"

Özellikle beyin tümörleri ve vidasız dar kanal ameliyatlarında, bölgemizde ve ülkemizin her coğrafyasında aranan bir doktor olan, Özel Çorlu Vatan Hastanesi’nin Beyin, Omurilik ve Sinir cerrahisi uzmanı Op. Dr. Oğuz Özel, başarılı ameliyatları ile şifa dağıtmaya devam ediyor.
Zonguldak’ta yaşayan 52 yaşındaki hasta İsmail Atalay, Özel Çorlu Vatan Hastanesi Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Oğuz Özel’in yaptığı başarılı operasyon sonunda eski sağlığına kavuştu.
Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op.Dr.Oğuz Özel ‘’Hastamız İsmail Atalay uzun zamandır bel ağrısı, her iki ayakta uyuşma ve uzun yol yürüyememe şikayetleri ile polikliğimize başvurdu yapılan muayene ve mr incelemesi sonucunda omuriliğinin L3-L4 ve L4-L5 seviyelerinde dar kanal olduğu tespit edildi; ayrıca yapılan fiziksel muayenesinde, bacak hareketlerinde ağrı ve nörolojik defisitlerinin de olması nedeniyle ameliyat önerildi.Alınan tüm covid-19 önlemleri altında ameliyat hazırlıkları tamamlanan hastamızın, yaklaşık 2 saat süren ve Mikrocerrahiyöntemi ile gerçekleştirilen Vidasız Dar Kanal ameliyatı sonrasında serviste takibe aldık; ameliyatından 3 saat kadar sonra ayağa kaldırarak yürüttük.
Hastanemize 6 saatlik mesafeden arabası ile gelerek, geldiği gün ameliyat olup ertesi gün yine arabası ile evine dönen hastamız İsmail Atalay’a, bizi tercih etmesinden dolayı teşekkür eder, kendisine sağlıklı bir hayat dileriz.’’dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"