• DOLAR
  $3.491,2400
 • EURO
  $1,0874
 • ALTIN
  $48.499,9900
 • BIST
  1,1727
BAŞKAN YÜKSEL VATANDAŞLARIN VE ESNAFIN 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLADI

BAŞKAN YÜKSEL VATANDAŞLARIN VE ESNAFIN 14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLADI

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 14 Şubat Sevgililer günü münasebetiyle sabahın erken saatlerinde işe giden vatandaşlara çeşitli hediyeler takdim ederken yine gün içinde esnaf ve vatandaşlara şeker, saat, çikolata, maske ve dezenfektan hediye etti. Uzun bir tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuşup yeniden görevinin başına dönen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 14 Şubat Sevgililer günü münasebetiyle […]

reklam"

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 14 Şubat Sevgililer günü münasebetiyle sabahın erken saatlerinde işe giden vatandaşlara çeşitli hediyeler takdim ederken yine gün içinde esnaf ve vatandaşlara şeker, saat, çikolata, maske ve dezenfektan hediye etti.
Uzun bir tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuşup yeniden görevinin başına dönen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 14 Şubat Sevgililer günü münasebetiyle sabahın erken saatlerinde işe giden vatandaşlara çeşitli hediyeler takdim ederken yine gün içinde esnaf ve vatandaşlara şeker, saat, çikolata, maske ve dezenfektan hediye etti.
Başkan Yüksel, “Ekim ayından bu yana Ergene halkımdan uzaktaydım, çok şükür eski sağlığıma kavuştum ve yeniden görevimin başına döndüm. 14 Şubat vesilesiyle vatandaşlarımızın sevgililer gününü kutladık. Sabahın ilk ışıklarında fabrikalarda ki işlerine giden vatandaşlarımıza sonrasında esnaflarımıza çiçek, maske, dezenfektan, saat ve çikolata hediyelerini takdim ettik. Hediyelerimizin yanı sıra tüm vatandaşlarımıza Covid19 kurallarına uymaları konusunda da uyardık” dedi.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 14 Şubat Sevgililer günü münasebetiyle yapmış olduğu açıklamasında, “Sevmenin veya sevgili olmanın zamanı, tarihi veya bir günü olmaz. Ama en azından böyle bir günde sevginin daha yoğun hissediliyor, algılanıyor olması önemli. Sevgi, umuttur, kaynaşmaktır, sabırdır, emektir. Sevgiyle çıktığınız yolda sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir yaşam diliyor, sevginin var olduğu bir dünyayı gelecek nesillere bırakabilme temennisi içinde 14 Şubat Sevgililer Gününüzü kutluyorum’ ifadelerine yer verdi.
14 Şubat Sevgililer Günü münasebetiyle hediye dağıtılması vatandaşlar ve esnaf tarafından büyük memnuniyetle karşıladı.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"