• DOLAR
  $3.725,4000
 • EURO
  $1,0830
 • ALTIN
  $61.607,4700
 • BIST
  1,1620
BAŞKAN ALBAYRAK’TAN BAŞKAN YÜKSEL’E GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

BAŞKAN ALBAYRAK’TAN BAŞKAN YÜKSEL’E GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak geçtiğimiz 7 Ekim 2020 tarihinde korona virüs teşhisi ile tedavi altına alınan ve 128 günlük tedavinin ardından yeniden görevine başlayan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ergene Belediyesi’nin Ulaş Mahallesi’ndeki binasında gerçekleşen ziyarette Kadir Albayrak’ı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel karşıladı. Ziyarette Başkan Yüksel’in yanı sıra […]

reklam"

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak geçtiğimiz 7 Ekim 2020 tarihinde korona virüs teşhisi ile tedavi altına alınan ve 128 günlük tedavinin ardından yeniden görevine başlayan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Ergene Belediyesi’nin Ulaş Mahallesi’ndeki binasında gerçekleşen ziyarette Kadir Albayrak’ı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel karşıladı.
Ziyarette Başkan Yüksel’in yanı sıra Ergene Belediye Başkan Yardımcıları Hülya İnci ve Yüksel Baydarlı ile Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas da yer aldı.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e geçmiş olsun dileklerini iletirken Başkan Yüksel de “Yakalandığım korona virüs hastalığını atlatarak yeniden göreve başlamamdan ötürü geçmiş olsun ziyareti gerçekleştiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Albayrak’a teşekkürlerimi sunuyorum. Ziyarette Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa olarak Ergenemize kazandıracağımız projeler hakkında da karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Her şey daha güzel bir Ergene için” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"