• DOLAR
  $2.341,3400
 • EURO
  $0,6549
 • ALTIN
  $38.558,0500
 • BIST
  1,1812
FELAKETE DAVETİYE ÇIKARTIYORLAR

FELAKETE DAVETİYE ÇIKARTIYORLAR

Çorlu Emlak konutları bölgesindeki Ergene vadisi evleri yakınında bulunan banka ATM lerinin hemen yanı başında ki aydınlatma direği yıkılmasına rağmen hiç bir işlem yapılmadığı gibi kabloların da açıkta olması hiç bir tedbirin alınmaması artık pes dedirtti. Yaşanan tablo resmen felakete davetiye çıkartırken, yetkililer sadece izlemekle yetiniyor. Gazetemizin takipçilerinden gelen fotoğraf ve tepkilerin ardı arkası kesilmiyor. […]

reklam"

Çorlu Emlak konutları bölgesindeki Ergene vadisi evleri yakınında bulunan banka ATM lerinin hemen yanı başında ki aydınlatma direği yıkılmasına rağmen hiç bir işlem yapılmadığı gibi kabloların da açıkta olması hiç bir tedbirin alınmaması artık pes dedirtti. Yaşanan tablo resmen felakete davetiye çıkartırken, yetkililer sadece izlemekle yetiniyor.

Gazetemizin takipçilerinden gelen fotoğraf ve tepkilerin ardı arkası kesilmiyor. Semt sakinleri gece gündüz o bölgeden geçerken tedirgin olduklarını belirterek; “Sayın yetkililer bu kepazeliğin son bulması için birilerinin ölmesi mi lazım yada sizin bir yakınınızın canı yansa orasını tamir etmek kaç dakikanızı alır. Sanırım sizin canınızın yanması gerekiyor harekete geçip bu rezalete son vermeniz için” şeklindeki tepkileri artarak devam ederken, hangi kurumun sorumlu olduğu ve o bölgenin hangi muhtarlığın sınırları içindeyse bir an önceden Muhtarın harekete geçerek konuyu yetkili birimlere aktarması yönündeki taleplerin akıbeti ise belli değil.

Haber: Abdurrahim Yıldırım

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"