• DOLAR
  $4.046,3800
 • EURO
  $0,7970
 • ALTIN
  $48.278,7600
 • BIST
  1,1309
MESTAN ÖZCAN AK PARTİ’YE KATILAN BİRÇOK ÜYEYE SERTİFİKALARINI TAKDİM ETTİ

MESTAN ÖZCAN AK PARTİ’YE KATILAN BİRÇOK ÜYEYE SERTİFİKALARINI TAKDİM ETTİ

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, partiye yeni katılan pek çok üyeye sertifikalarını takdim ederek, yeni katılan üyelere teşekkürlerini iletti. AK Parti’ye yalnızca Tekirdağ’da değil, Türkiye’nin dört bir yanında yoğun katılımın olduğunu belirten İl Başkanı, dünyada en fazla üyeye sahip partiler arasında olduklarının altını çizdi. Mestan Özcan, AK Parti’nin sürekli olarak kendini yenilediğini, yeni […]

reklam"

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, partiye yeni katılan pek çok üyeye sertifikalarını takdim ederek, yeni katılan üyelere teşekkürlerini iletti.
AK Parti’ye yalnızca Tekirdağ’da değil, Türkiye’nin dört bir yanında yoğun katılımın olduğunu belirten İl Başkanı, dünyada en fazla üyeye sahip partiler arasında olduklarının altını çizdi.

Mestan Özcan, AK Parti’nin sürekli olarak kendini yenilediğini, yeni fikirlerle kendini geliştirdiğini ve geleceğe, en sağlam adımlarla ve en yeni gelişmelere uygun şekilde ilerlediklerini vurgulayarak şunları söyledi; “Rabbim bizleri inandığımız yoldan ayırmasın. Şehrimize ve ülkemize yapacağımız hayırlı işlerde buluştursun.”
Takdim töreninin ardından AK Parti Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirilerek, gündeme dair konular ayrıntılı olarak ele alındı.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"