• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ergene Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı

Ergene Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı

Ergene Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Ergene Belediye Başkan Vekili Erhan Baştak Başkanlığında Ulaş Belediye Düğün Salonunda yapıldı. Yapılan toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karar bağlandı. Ergene Belediyesi Ulaş Belediye Düğün Salonunda Ergene Belediye Başkan Vekili Erhan Baştak Başkanlığında gerçekleşen Ergene Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısında; – İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 19.02.2021 tarih ve […]

reklam"

Ergene Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Ergene Belediye Başkan Vekili Erhan Baştak Başkanlığında Ulaş Belediye Düğün Salonunda yapıldı. Yapılan toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karar bağlandı.
Ergene Belediyesi Ulaş Belediye Düğün Salonunda Ergene Belediye Başkan Vekili Erhan Baştak Başkanlığında gerçekleşen Ergene Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısında;
– İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 19.02.2021 tarih ve 667 sayılı yazısına konu olan yapılması planlanan İlçe Devlet Hastanesine ulaşımın sağlanması için Marmaracık Mah. 875 ada 26 parselin kamu yatırımı kapsamımda değerlendirilmesi hususu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
Gündem maddesinin görüşülmesinin ardından komisyondan gelen raporda görüşülerek Ergene Belediyesi Meclis Üyeleri tarafından oy birliği ile karara bağlandı.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"