• DOLAR
  $4.295,6000
 • EURO
  $1,1549
 • ALTIN
  $66.109,4000
 • BIST
  1,1641
BAŞKAN YÜKSEL BAŞKAN İMAMOĞLU’NA MEŞHUR VELİMEŞE BOZASI İKRAM ETTİ

BAŞKAN YÜKSEL BAŞKAN İMAMOĞLU’NA MEŞHUR VELİMEŞE BOZASI İKRAM ETTİ

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine yapmış olduğu ziyarette kendisine meşhur Velimeşe bozası ikram etti. Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Tekirdağ’a gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel meşhur Velimeşe bozasından ikram etti. Başkan Yüksel Başkan İmamoğlu’nu Tekirdağ’da ağırlamaktan dolayı […]

reklam"

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine yapmış olduğu ziyarette kendisine meşhur Velimeşe bozası ikram etti.
Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Tekirdağ’a gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel meşhur Velimeşe bozasından ikram etti.
Başkan Yüksel Başkan İmamoğlu’nu Tekirdağ’da ağırlamaktan dolayı büyük memnuniyet duyduğunu belirterek kendisini en kısa sürede Ergene’de de misafir etmek istediğini söyleyerek Başkan İmamoğlu’na daha öncede İstanbul’da ki makamında ikram ettiği meşhur Velimeşe bozasından ikram etti.
İmamoğlu, “Başkan Rasim Yüksel’i Tebrik Ediyorum”
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in davetini değerlendireceğini belirten İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Gerek sosyal medyadan gerekse yazılı basından Ergene Belediyesinin çalışmalarını takip ediyor ve bu güzel çalışmalardan dolayı Ergene’nin çalışkan Başkanı Rasim Yüksel’i tebrik ediyorum” dedi.
“Velimeşe Bozası Çok Güzel”
Velimeşe bozasından daha önce de Başkan Yüksel’in İstanbul’da kendisine yapmış olduğu ziyarette ikram edildiğini ve tadını çok beğendiğini söyleyen Başkan İmamoğlu yoğun programının arasına Ergene ziyaretini de ekleyeceğini belirtti.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"