• DOLAR
  $3.725,4000
 • EURO
  $1,0830
 • ALTIN
  $61.607,4700
 • BIST
  1,1620
TEMİZLİK İŞLERİ EKİPLERİ PANDEMİ İLE MÜCADELEYİ SÜRDÜRÜYOR

TEMİZLİK İŞLERİ EKİPLERİ PANDEMİ İLE MÜCADELEYİ SÜRDÜRÜYOR

Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri her zaman olduğu gibi pandemi döneminde de özverili bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Güner Çetin yaptığı açıklamada, Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin 2020 yılını yoğun bir şekilde pandemiye karşı tedbir alarak ve mücadele ederek geçirdiklerini belirterek, “Ekiplerimiz, vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı camiler, kamu binaları, […]

reklam"

Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri her zaman olduğu gibi pandemi döneminde de özverili bir şekilde çalışmaya devam ediyor.
Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Güner Çetin yaptığı açıklamada, Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin 2020 yılını yoğun bir şekilde pandemiye karşı tedbir alarak ve mücadele ederek geçirdiklerini belirterek, “Ekiplerimiz, vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı camiler, kamu binaları, cadde, sokak, meydanlar, duraklar, parklar ve çöp konteynerleri ile çevrelerini dezenfekte ederek yıkama çalışması gerçekleştirdi.
Çalışmalarını gece gündüz sürdüren ekiplerimiz gelen talepler doğrultusunda hastalık tespit edilen binaların çevrelerinde de dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirirken, plan ve program dâhilinde hizmetlerini sürdürüyor.
12 Ayrı Çeşmeden 20 Bin Litre Dezenfektan Kullanıldı
Belediyemiz ve Namık Kemal Üniversitesi iş birliği ile hayata geçirilen, üniversite laboratuarlarında geliştirilen dezenfektan çeşmesi projesiyle ilk etapta 20 bin litre yer ve yüzey dezenfektanını halkımızın kullanımına sunduk.
12 ayrı mahallede muhtarlık binalarına konuşlandırılan dezenfektan çeşmelerinde 2021 yılı içinde kullanılmak üzere 120 bin litre dezenfeksiyon ürünü Namık Kemal Üniversitesi tarafından üretilerek kullanıma hazırlandı. Pandeminin sona erdiği güne kadar çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdüreceğiz.
Bu süreç içerisinde aylardır işletmeleri kapalı olan ve normalleşme süreciyle birlikte yeninden açan esnaflarımız da iş yerlerinin temizliği için dezenfektan çeşmelerimizden faydalanabilir.” dedi.
Dezenfektan Kullanımı İçin Uyarı
Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sürekli olarak kontrolü sağlanan dezenfektan çeşmeleri konusunda hatırlatmada bulunan Başkan Yardımcısı Güner Çetin, dezenfektan çeşmelerinde kullanıma sunulan ürünün sadece yer ve yüzey dezenfeksiyonu için kullanıldığını belirterek, dezenfektanların farklı alanlarda kullanılmaması gerektiğini söyledi.

 

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"