• DOLAR
  $3.998,6600
 • EURO
  $0,7910
 • ALTIN
  $47.908,8600
 • BIST
  1,1309
AK PARTİ TEKİRDAĞ İL BAŞKANLIĞINDAN, ABD’DEKİ ERDOĞAN DÜŞMANLIĞINA CEVAP GELDİ!

AK PARTİ TEKİRDAĞ İL BAŞKANLIĞINDAN, ABD’DEKİ ERDOĞAN DÜŞMANLIĞINA CEVAP GELDİ!

ABD’de Fetö mensuplarınca bir reklam panosuna Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aleyhine bir ilan verilmesi neticesinde, dünyanın çeşitli yerlerinden Cumhurbaşkanı’nı destekleyen sevgi mesajları paylaşılmaya başlandı. Bosna Hersek’te dev bir panoda “Love Erdogan” yazılı bir görselin sosyal medyada yayılmasının ardından, “Love Erdogan” sloganı yeni bir akıma dönüştü ve bu etiketle on binlerce paylaşım yapıldı. Bununla birlikte birçok […]

reklam"

ABD’de Fetö mensuplarınca bir reklam panosuna Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aleyhine bir ilan verilmesi neticesinde, dünyanın çeşitli yerlerinden Cumhurbaşkanı’nı destekleyen sevgi mesajları paylaşılmaya başlandı.

Bosna Hersek’te dev bir panoda “Love Erdogan” yazılı bir görselin sosyal medyada yayılmasının ardından, “Love Erdogan” sloganı yeni bir akıma dönüştü ve bu etiketle on binlerce paylaşım yapıldı. Bununla birlikte birçok şehirdeki meydanlarda da “Love Erdogan” yazılı pankartlar görülmeye başlandı.

İlk önce sosyal medya üzerinden bu akıma katılan AK Parti Tekirdağ İl Teşkilatı’nın sonraki adımı ise İl parti binasına “Love Erdogan” yazılı büyük bir pankart asmak oldu.

Konu ile ilgili bir açıklamada bulunan, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan şunları söyledi: “ABD’deki bu alçaklar tarafından verilen reklama cevap görüyorsunuz Bosna’dan geliyor, İstanbul’dan Tekirdağ’dan geliyor. Bilhassa Bosna’dan böyle bir davranış görmek bizleri çok mutlu etti. Hem ülkemizin ne denli büyük bir ülke olduğunu hem de Sayın Cumhurbaşkanımızın bir dünya lideri olduğunu bir kez daha hep birlikte görmüş olduk. Sayın Cumhurbaşkanımız yalnızca bizim ülkemizde değil, dünyanın her yerinde on binlerce insan tarafından seviliyor. Elbette bu sevginin kaynağı, onun liderliğinde bütün dünyada mazlumlara yardım etmiş ve zalimlerin karşısında ezilenlerin yanında yer almış olamızdan geliyor. Biz de Sayın Cumhurbaşkanımıza olan sevgimizi bu akımla birlikte bir kez daha ifade etme fırsatı bulduk. Bütün kirli oyunlara karşılık hamdolsun biz daha da güçleniyor ve dünyada daha da seviliyoruz.”

 

 

 

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"