• DOLAR
  $4.295,6000
 • EURO
  $1,1549
 • ALTIN
  $66.109,4000
 • BIST
  1,1641
ERGENE’DE KAZAN KAZAN PİŞİRİLİYOR KAPI KAPI DAĞITILIYOR

ERGENE’DE KAZAN KAZAN PİŞİRİLİYOR KAPI KAPI DAĞITILIYOR

Ergene Belediyesi evinde yemek pişiremeyecek durumda olan yaşlılar ile ihtiyaç sahiplerine her gün sıcak yemek ulaştırmaya devam ediyor. Belediye personelince kazan kazan pişirilen yemekler yine belediye ekipleri tarafından ilçenin tüm mahallelerinde kapı kapı dağıtılıyor. Ergene Belediyesi görevlilerince pişirilen yemekler her gün 100’den fazla ailenin kapısına kadar götürülüyor. Dev kazanlarda ve hijyenik koşullarda pişirilen yemeklerde insan […]

reklam"

Ergene Belediyesi evinde yemek pişiremeyecek durumda olan yaşlılar ile ihtiyaç sahiplerine her gün sıcak yemek ulaştırmaya devam ediyor. Belediye personelince kazan kazan pişirilen yemekler yine belediye ekipleri tarafından ilçenin tüm mahallelerinde kapı kapı dağıtılıyor.

Ergene Belediyesi görevlilerince pişirilen yemekler her gün 100’den fazla ailenin kapısına kadar götürülüyor. Dev kazanlarda ve hijyenik koşullarda pişirilen yemeklerde insan sağlığı ön planda tutularak tek kullanımlık kaplara konuluyor ve kapı kapı dolaşılarak dağıtılıyor.
Evinde yemek pişiremeyecek durumda olan engelli, yaşlı ve hasta vatandaşların da günlük yemek ihtiyaçlarını karşılayan Ergene Belediyesi ekipleri sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Dayanışma ve Yardımlaşmanın En Güzel Örneklerini Sergiliyoruz

Ergene Belediyesi olarak sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilediklerini kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi kurulduğu ilk günden itibaren halkın yanında olarak ilçede yaşayanların menfaatleri doğrultusunda çalışmalar yapıyor. Sevgi Kenti Ergene’de dayanışma ve yardımlaşmanın en güzel örneklerini sergiliyoruz. Yemek üretimi sırasında kaliteden asla ödün vermeden temizlik konusuna azami özen gösteriyoruz. Bu çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam ediyoruz” dedi.

Kapılarına gelen yemekler sayesinde zor dönemden geçtikleri şu günlerde yüzü gülen ihtiyaç sahipleri de Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ve Ergene belediyesi ekiplerine teşekkür etiler.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"