• DOLAR
  $4.046,3800
 • EURO
  $0,7970
 • ALTIN
  $48.278,7600
 • BIST
  1,1309
TREDAŞ’TAN KADIN ÇALIŞANLARA 8 MART JESTİ

TREDAŞ’TAN KADIN ÇALIŞANLARA 8 MART JESTİ

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) çalışan kadın personellerine 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir gün izin verdi. Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), çalışan kadın personelinin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü bu yıl da örnek bir uygulama ile kutladı. Bünyesinde yaklaşık 150 kadın personele istihdam sağlayan TREDAŞ, hayatın her anında ve her alanında baş […]

reklam"

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) çalışan kadın personellerine 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir gün izin verdi.
Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), çalışan kadın personelinin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü bu yıl da örnek bir uygulama ile kutladı.
Bünyesinde yaklaşık 150 kadın personele istihdam sağlayan TREDAŞ, hayatın her anında ve her alanında baş tacı olan kadınların, iş stresinden uzaklaşmasını ve bu özel günü sadece kendilerine ayırmaları için kadın personeline bu yıl için fazladan bir gün izin hakkı sağladı.
TREDAŞ, 4 yıldır aralıksız devam eden 8 Mart izin uygulamasını, kadın personellerinin tercih ettikleri güne göre 8 veya 9 Mart tarihlerinde kullanabileceklerini bildirdi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"