• DOLAR
  $4.231,0500
 • EURO
  $1,1358
 • ALTIN
  $65.005,3600
 • BIST
  1,1636
Araç ve Ekipmanlarımızı Atölyelerimizde Yeniliyoruz

Araç ve Ekipmanlarımızı Atölyelerimizde Yeniliyoruz

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, zaman içinde yıpranan ve korozyona uğrayan iş makineleri ve araçları kendi atölyelerinde yenileyerek yeniden kullanıma hazır hâle getiriyor. Yoğun çalışma sezonunun ardından belediye araç parkurunda bulunan araçların boya, bakım ve onarım işlemlerini atölyede yaparak önemli ölçüde tasarruf sağladıklarını belirten Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan, korozyona uğrayan veya […]

reklam"

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, zaman içinde yıpranan ve korozyona uğrayan iş makineleri ve araçları kendi atölyelerinde yenileyerek yeniden kullanıma hazır hâle getiriyor.
Yoğun çalışma sezonunun ardından belediye araç parkurunda bulunan araçların boya, bakım ve onarım işlemlerini atölyede yaparak önemli ölçüde tasarruf sağladıklarını belirten Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan, korozyona uğrayan veya yıpranan araç ve ekipmanların büyük bir kısmını yeniden kullanıma sunduklarını söyledi.
Ekipmanların periyodik bakım ve onarımlarının düzenli olarak Fen İşleri Müdürlüğü şantiye alanında bulunan atölyelerde yapıldığını ve yeni sezona hazırlandığını belirten Başkan Yardımcısı Tunçcan, “Yoğun geçen sezonun ardından özellikle iş yükünün hafiflediği kış aylarında zamanla korozyona uğrayan, yoğun iş temposu sırasında arızalanan ve yıpranan kamyon, binek araç, iş makinesi ve ekipmanlarımızın boya, bakım ve onarım işlemlerini atölyelerimizde yaparak önemli ölçüde tasarruf sağlıyoruz.
2021 yılı itibarıyla 10 adet kamyon, iş makinesi, araç ve ekipmanlarımızı atölyelerimizde yenileyerek yeni sezona hazırladık. Mesai arkadaşlarımız titiz ve özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Yeni sezona başlamadan önce boya, bakım ve onarım çalışmalarımızı tamamlamayı planlıyoruz.” dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"