• DOLAR
  $3.744,9000
 • EURO
  $1,0866
 • ALTIN
  $61.820,5700
 • BIST
  1,1605
Başkan Hikmet Ata, Marmaraereğlili Kadınların ‘’Dünya Emekçi Kadınlar Günü’’nü Kutladı.

Başkan Hikmet Ata, Marmaraereğlili Kadınların ‘’Dünya Emekçi Kadınlar Günü’’nü Kutladı.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, Emekçi Kadınlar Günü sebebiyle, halk pazarında kadınların gününü tebrik etti. Dünya Emekçi Kadınlar Günü sebebiyle Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Ekipleri ile birlikte İlçe Merkezi ve Yeniçiftlik Mahallelerin de bulunan halk pazarlarına giden Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, Marmaraereğlili Emekçi Kadınların Günü’nü kutlayarak hediye takdim etti. Marmaraereğlili emekçi kadınlar Belediye […]

reklam"

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, Emekçi Kadınlar Günü sebebiyle, halk pazarında kadınların gününü tebrik etti.
Dünya Emekçi Kadınlar Günü sebebiyle Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Ekipleri ile birlikte İlçe Merkezi ve Yeniçiftlik Mahallelerin de bulunan halk pazarlarına giden Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, Marmaraereğlili Emekçi Kadınların Günü’nü kutlayarak hediye takdim etti. Marmaraereğlili emekçi kadınlar Belediye Başkanlarının kibar davranışlarından dolayı mutlu olduklarını dile getirerek teşekkür ettiler.
Kadınlar hem toplumun hem ailenin temelidir diyen Başkan Ata, yaptığı açıklamada ‘’Bizim medeniyet değerlerimize göre kadın kutsal bir varlıktır. Peygamber Efendimiz, ‘Cennet anaların ayağının altındadır.’ buyurmuştur. Dolayısıyla kadınları korumak, kollamak ve onların daha mutlu ve huzurlu olmasını sağlamak bizlerin görevidir. Yaşamın her alanında başarılarına tanık olunan kadınların, aynı zamanda eş ve anne olmanın getirdiği sorumluluklarının gereğini de büyük bir fedakarlıkla yerine getirdiklerini görüyoruz. Kadınlarımız hayatımızın en önemli parçası ve hepsine büyük saygı duyuyoruz. Yaşamın asıl çilesini çeken kadınlardır. Kendilerine verdiğimiz değeri gösterebilmek için ne yapsak az. İyi ki varlar. Benimde hayatımda emeği olan başta annem olmak üzere ve eşime sonsuz teşekkür ediyorum. Buradan da tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum’’ ifadelerini belirtti.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"