• DOLAR
  $3.725,4000
 • EURO
  $1,0830
 • ALTIN
  $61.607,4700
 • BIST
  1,1620
BAŞKAN HİKMET ATA, MARMARAEREĞLİSİ HALKININ KANDİLİNİ KUTLADI

BAŞKAN HİKMET ATA, MARMARAEREĞLİSİ HALKININ KANDİLİNİ KUTLADI

Marmaraereğlisi Belediyesi Miraç Kandili dolayısıyla ilçe mahallelerinde şeker dağıttı. Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın Miraç kandiline özel hazırlattığı kandil şekerleri önce belediye personeline ardından ilçe genelinde vatandaşlara dağıtıldı. Kandil dolayısıyla Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata ve belediye personeli, mahalle meydanlarında vatandaşlara kandil şekeri dağıtırken, vatandaşlarda bu yılda kandillerini unutmayan Belediye Başkanı Hikmet Ata’ya ve belediye […]

reklam"

Marmaraereğlisi Belediyesi Miraç Kandili dolayısıyla ilçe mahallelerinde şeker dağıttı.
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın Miraç kandiline özel hazırlattığı kandil şekerleri önce belediye personeline ardından ilçe genelinde vatandaşlara dağıtıldı. Kandil dolayısıyla Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata ve belediye personeli, mahalle meydanlarında vatandaşlara kandil şekeri dağıtırken, vatandaşlarda bu yılda kandillerini unutmayan Belediye Başkanı Hikmet Ata’ya ve belediye yetkililerine teşekkür ettiler.
Başkan Hikmet Ata; “Mübarek üç ayların içinde bulunduğumuz bu günlerde, ‘Miraç Kandili’ne ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Miraç Kandili Allah’ın insanlara lütuf ve inayetinin bol bol ihsan edildiği özel bir gecedir. Miraç, Sevgili Peygamberimizin yaptığı mukaddes ve manevi bir yolculuktur. Bu mübarek gecede açılan ellerin ve yapılan duaların, ülkemizin ve tüm İslam âleminin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine, Milletimizin huzuruna, bereketine vesile olmasını diliyorum. Bu vesileyle tüm İslam Âlemi’nin mübarek Miraç Kandili’ni kutlar, bu mübarek gecenin insanlığa barış, huzur, kardeşlik ve mutluluk getirmesini dilerim’’ dedi.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"