• DOLAR
  $3.738,1100
 • EURO
  $1,0835
 • ALTIN
  $61.969,6700
 • BIST
  1,1615
BÖLGEMİZDE PAKOP’U İSTEMİYORUZ!

BÖLGEMİZDE PAKOP’U İSTEMİYORUZ!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Albayrak, Mart ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda yaptığı konuşma ile Ergene’de yapılması hedeflenen PAKOP sanayi tesisine karşı olduklarını dile getirdi. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Mart ayı Olağan Meclis Toplantısı, Ergene Belediyesi Ulaş Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Gündem maddelerinin görüşülüp karara bağlandığı toplantıda konuşan Başkan Kadir Albayrak, Karamehmet Mahallesi’nde yapılması planlanan Plastik Sanayi Tesisi […]

reklam"

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Albayrak, Mart ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda yaptığı konuşma ile Ergene’de yapılması hedeflenen PAKOP sanayi tesisine karşı olduklarını dile getirdi.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Mart ayı Olağan Meclis Toplantısı, Ergene Belediyesi Ulaş Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Gündem maddelerinin görüşülüp karara bağlandığı toplantıda konuşan Başkan Kadir Albayrak, Karamehmet Mahallesi’nde yapılması planlanan Plastik Sanayi Tesisi (PAKOP) kurulmasına karşı olduklarını ifade etti. Albayrak, “Büyükşehir Belediye Başkanlığına başladığım 2014 yılı Nisan ayı 15 gün sonrası önüme bu PAKOP yazısı geldi. Her türlü onayı almışlar bir tek Büyükşehir B Belediyesinin onayını bekliyorlardı. Buna biz ‘Hayır’ dedik! PAKOP’un ilk talebini geri çevirdik ve bir yıl sonra bazı formaliteleri tamamlayıp yine karşımıza geldi ve ona da Büyükşehir Belediyesi Meclisi olarak ‘Hayır’ dedik. Tekrar geldi ve oy birliği ile yine aynı düşünceyle karar verdik.”ifadelerini kullandı.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"