• DOLAR
  $3.725,4000
 • EURO
  $1,0830
 • ALTIN
  $61.607,4700
 • BIST
  1,1620
ERGENE BELEDİYE BAŞKANI RASİM YÜKSEL, “SAĞLIKÇILARIMIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ”

ERGENE BELEDİYE BAŞKANI RASİM YÜKSEL, “SAĞLIKÇILARIMIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ”

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Başkan Yüksel sağlığın öneminin bir kez daha anlaşıldığı pandemi döneminde sağlık çalışanlarının ne kadar zorlu ve kutsal bir görev yaptıklarının net olarak görüldüğünü söyledi. Sağlıkçılarımız bizim için çok değerliler diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Sağlık çalışanları korona virüs nedeniyle de olsa […]

reklam"

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Başkan Yüksel sağlığın öneminin bir kez daha anlaşıldığı pandemi döneminde sağlık çalışanlarının ne kadar zorlu ve kutsal bir görev yaptıklarının net olarak görüldüğünü söyledi.

Sağlıkçılarımız bizim için çok değerliler diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Sağlık çalışanları korona virüs nedeniyle de olsa diğer tüm sebeplerde de olsa sağlık kuruluşlarına başvuran hastalara müdahale ediyorlar. Her türlü hastaya dokunuyor, muayene ediyor bulaşıcı hastalık riskinin had safhada olduğu dönemde son derece zorlu bir görev icra ediyorlar. Pandemi döneminde sağlık alanının en tepesinde hizmet veren yöneticilerden en alt kademedeki çalışan sağlık emekçisine kadar herkes elinden gelenin fazlasını yapmaya gayret etti. Ülkemizin dört bir yanında korona virüs başta olmak üzere tüm sağlık konularında mücadele için adeta seferber olmuş durumda” dedi.

Her zaman zorlu ve kutsal olan bu mesleği özveri içerisinde icra eden sağlık çalışanlarının korona virüs pandemisi nedeniyle çok daha yoğun bir çalışma dönemi içerisinde olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Yüksel, “Sağlık çalışanlarımız pandemi döneminde her zaman olduğu gibi insan sağlığını ön planda tuttular. Stres altında olmalarına karşın aşırı yoğun mesai saatleri ile sağlık hizmetlerini sürdürdüler. Özverili mücadele örneği sergileyerek bir an bile tereddüt etmediler. Bu vesile ile tüm sağlık çalışanlarımıza sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.

reklam"
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam"